نباید کسب و کار کشور معطل برجام بماند/کشاورزان زرندی فاقد بیمه ، بیمه می‌شوند

به گزارش زرندنیوز , حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه شهرستان زرند در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان زرند بیان داشت: نظام ما بر پایه عشق و سیره امیرالمومنین بنیان گذاری شده است و باید با مطالعه وصیت نامه های ایشان ،به سیره ایشان توجه کنیم.

وی ضمن اشاره به زندگی امام علی(ع) گفت ؛ ساده زیستی یکی از مشخصه های بارز این امام بود که باید سرلوحه کار ما و مسئولین قرار گیرد. یکی دیگر از مسائلی که در زندگی این امام به چشم می خورد ، موضوع رسیدگی به مشکلات مردم است که این نیز باید سرلوحه کار مسئولین قرار گیرد تا تفرقه در جامعه ایجاد نشود.

ایشان مواردی همچون برطرف کردن اختلافات ، صله رحم ، رسیدگی به اقوام ، ایجاد روابط دوستانه در جامعه و گرامی داشتن کارهای نیک، از اعم نکات بارز زندگی حضرت علی (ع) بوده است را راه و روش زندگی درست دانست.

ایشان ضمن اشاره به رهنود های امام راحل گفت: آنچه مقام معظم رهبری می فرماید برای ما تکلیف است و ما باید به آن عمل کنیم تا از دشمن ضربه نخوریم . رهبری اخیرا فرمودند نباید کسب و کار کشور معطل برجام بماند ، و این تکلیف ما هست.

امام جمعه زرند در انتها ضمن ابراز تاسف از مشکلات کشاورزان ، از ایشان خواست در صورتی که بیمه نیستند به جهاد کشاورزی مراجعه و به همت مسئولین مربوط پیگیر بیمه خود شوند.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :