مدیرکل راه و شهرسازی شمال استان:

اتمام بیمارستان ۱۳۹ تختخوابی زرند در انتظار تامین منابع مالی

مدیرکل راه و شهرسازی شمال استان کرمان گفت: زمان اتمام پروژه بیمارستان ۱۳۹ تختخوابی زرند به تامین اعتبار بستگی دارد.

به گزارش زرندنیوز ، محمدمهدی بلوردی مدیرکل راه و شهرسازی شمال استان کرمان در خصوص آخرین وضعیت پروژه ساخت بیمارستان ۱۳۹ تختخوابی سینای زرند گفت : این پروژه ملی است و به صورت مستقیم در حوزه اداره کل راه و شهرسازی قرار ندارد اما پاسخگویی در این زمینه به عهده ماست.

وی با اشاره به اینکه مجری این پروژه سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی است، افزود: تقریبا ۱۱ هزار متر مساحت ساختمان اصلی این پروژه است که تمام شده و مرحله نازک کاری آن در حال انجام است.

بلوردی گفت : بخش های اصلی این بیمارستان که باقی مانده است؛ شامل تاسیسات و محوطه آن می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی شمال استان کرمان از پیشرفت فیزیکی ۸۳٫۵ درصدی پروژه گفته شده خبر داد و افزود: سال گذشته تامین منابع مالی کار به طور کامل انجام نشد و اعتبار پیش بینی شده به طور کامل تخصیص پیدا نکرد.

وی با اشاره به اینکه در صورت تامین منابع مالی و پرداخت مطالبات پیمانکار پروژه ساخت بیمارستان سینای زرند تا آذرماه به اتمام می رسد، گفت: زمان اتمام پروژه مستقیما به مدت زمان تامین اعتبار بستگی دارد.

بلوردی یادآور شد: بیمارستان ۲۲۵ تختخوابی سیرجان، بیمارستان ۳۲ تختخوابی کوهبنان، بیمارستان های، قلعه گنج ارزوئیه و منوجان طی چند سال گذشته در حوزه اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان و سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی ساخته شده است.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران جوان