عامل تهدید شهروندان زرندی در کمتر از نیم ساعت دستگیر شد

به گزارش زرند نیوز ، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند از دستگیری یکی از اراذل واوباش معروف ومسلح این شهرستان که اقدام به تهدید تعدادی از شهروندان نموده بود خبر داد و گفت:اجازه نخواهیم داد عده ای اراذل واوباش نظم و امنیت جامعه را مختل نمایند.

سید مهدی قویدل اظهار داشت: شامگاه گذشته پس اعلام گزارشات مردمی و اعلام مرکز فوریت های پلیسی مقارن ساعت ۲۲:۳۰ مبنی بر وقوع یک مورد نزاع در خیابان چمران زرند بلافاصله مامورین گشت کلانتری ۱۲در محل حادثه حاضر می شوند.

قویدل عنوان کرد:ماموران انتظامی پس از تحقیقات میدانی متوجه می شوند فردی با یک قبضه کلت کمری اقدام به تهدید شهروندان نموده است.

وی بیان کرد:بلافاصله با دستور مقام قضائی و رعایت جوانب احتیاطی دستگیری متهم در دستور کار پلیس قرار گرفت و پس از یک تعقیب و گریز مامورین با اقدامات ویژه و عکس العمل سریع و استفاده از فنون دفاع شخصی در کمترین زمان ممکن و قبل از هرگونه تیراندازی متهم خلع سلاح و دستگیر می شود.

وی اعلام کرد:متهم فردی به هویت (م.الف)یکی از اراذل و اوباش سطح یک شهرستان است و دارای پرونده های متعدد درگیری،نزاع و فروش مشروبات الکلی می باشد.

دادستان زرند اعلام کرد:در این رابطه یک قبضه سلاح کلت کمری حاوی یک خشاب ۱۰تیری به همراه مقادیری مشروبات الکلی و یک دستگاه خودرو از متهم کشف و ضبط گردیده است.

دادستان زرند با بیان اینکه متهم باقرار مناسب در بازداشت می باشد،عنوان کرد:پرونده در شعبه سوم دادیاری دادسرای عمومی وانقلاب این شهرستان در حال رسیدگی است.

انتهای پیام/

عصر عدالت

این خبر را به اشتراک بگذارید :