انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف زرند برگزار شد

انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف زرند با حضور ۲۸ نفر از مسئولان اتحادیه های این شهرستان برگزار شد.

به گزارش زرندنیوز ، مهدی باصره رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان زرند در حاشیه این مراسم با بیان اینکه در این دوره از انتخابات ۱۲ نفر کاندیدا شده بودند، اظهارکرد: روند این انتخابات بر اساس  سایت ایرانیان اصناف برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه این انتخابات علاوه بر زرند در سراسر کشور برگزار شد، گفت: حسین نظری با ۲۱ رأی به عنوان نفر اول واحد های تولیدی و سید محمد صادق حسینی با ۱۵ رأی به عنوان واحدهای توزیعی انتخاب شدند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان زرند افزود: سید مجید امیری با ۱۳ رأی به عنوان نفر دوم واحد های تولیدی و حجت مومنی با ۱۲ رأی به عنوان نفر دوم واحدهای توزیعی انتخاب شد.

 وی با عنوان اینکه محمدرضا رحیمی با ۱۱ رأی به عنوان نفر پنجم این انتخابات مشخص شد، تصریح کرد: مسعود زارعی با ۱۰ رأی و محمد گلستانی با ۹ رأی به عنوان دو علی البدل این هیئت رئیسه انتخاب شدند.

باصره با اشاره به اینکه کاندیداهایی که نسبت به این انتخابات اعتراض دارند تا ۷۲ ساعت زمان دارند تا اعتراض خود را به دبیرخانه هیئت اجرایی این انتخابات ارائه دهند، ادامه داد: ظرف ۱۵ روز آینده رئیس اتاق اصناف زرند از بین منتخبین این دوره از انتخابات مشخص می شود.

انتهای پیام/مهر

این خبر را به اشتراک بگذارید :