وضعیت اعتیاد در زرند نگران کننده است

دادستان عمومی و انقلاب زرند با اشاره به اینکه وضعیت اعتیاد در این شهرستان نگران کننده است، گفت: بیشترین درصد اعتیاد در زرند مربوط به استفاده از موادمخدر صنعتی است.

به گزارش زرندنیوز ، سید مهدی قویدل عصر یکشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی زرند با بیان اینکه امروزه دشمن دستگاه های فرهنگی را مورد هجمه قرار داده است، اظهار کرد: مواردی که بر علیه دولت و نظام نشر داده می شود برگرفته از کارهای دشمن است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند افزود: بحث طلاق یکی از مهم ترین بحث ها در زمینه آسیب های اجتماعی در شهر زرند است که طرح جامعه ای در سطح شهرستان زرند برای کاهش آمار طلاق داده شده است.

وی با عنوان اینکه اعتیاد  یکی از بزرگترین بحران های کشور ما است، تصریح کرد: یکی از مهم ترین علت های از هم پاشی خانواده ها و ایجاد اختلاف و مشکلات روانی در جامعه اعتیاد است.

قویدل بیان کرد: در بحث اعتیاد طرحی پنج مرحله ای برای کاهش آن در زرند ارائه شده است.

وی با اشاره به اینکه وضعیت اعتیاد در شهرستان زرند نگران کننده است، ابرازکرد: بیشترین درصد اعتیاد در شهرستان زرند استفاده از موادمخدر صنعتی است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند عنوان کرد: اداره ورزش و جوانان امروزه باید در زمینه تخلیه هیجانات جوانان و ایجاد اوقات فراغت برای آنان کار کند تا آسیب های اجتماعی در زرند کاهش پیدا کند.

انتهای پیام/مهر

این خبر را به اشتراک بگذارید :