حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر زرند

حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر زرند ضمن اشاره به آیات و احادیث وظیفه شیعیان را زنده نگه داشتن راه اهل بیت دانست و افزود دستتان را از دامن اهل بیت کوتاه نکنید.


وی در ادامه افزود : از جمله راه تقوا احیا امر اهل بیت است . در شهر ما بزرگانی همچون ایت الله جعفری ، ایت الله موسوی و …  امر اهل بیت را احیا کردند. دنبال دین خدا رفتند تا دین خدا احیا شود.
قرار هست یک خیابان بنام ایت الله جعفری نامگذاری شود و مقبره ایشان نیز درست شود . ایشان فقیه و مجتهد و عالم شهر ما بود، این وضع مناسبی برای مقبره ایسان نیست . ایشان به گردن ما حق دارند، احترام به علما احترام به دین خداست .

حجت الاسلام ابراهیمی با اشاره به مشکلات اقتصادی گفت : جنگ اقتصادی که خزانه داری آمریکا به راه انداخته برای ازبین بردن جمهوری اسلامی ایران است . در این تحریم باید برعکس  آنچه که دشمن می خواهد عمل کنیم. باید ازتولید داخلی استفاده کنیم . غیرت ملی به خرج دهیم و از تولید داخلی استفاده کنیم. در همین شهر نیز باید از تولید داخل شهر استفاده شود .

وی افزود : راه مقابله با جنگ اقتصادی امریکا اول حمایت ازکالای ایرانی و دوم وجود مسئولین که حامی تولید داخل باشند است .

امام  جمعه زرند در ادامه از خصوصیات مدیر خوب گفتت و افزود: مدیران ما نیز باید توانمند باشند و خدمت به مردم را اصل بداند . پیشرو و پرتحرک یاشد .اگر وزیری که در راس است بگوید ما توان تولید آبگوشت نداریم ، این درست نیست !

انتهای پیام /