آغاز ثبت نام مراسم معنوی اعتکاف ۹۷ زرند

به گزارش زرند نیوز حجت الاسلام اکبر سلطانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی زرند از آغاز ثبت نام مراسم معنوی اعتکاف سال ۱۳۹۷ در دو مسجد علی بن ابیطالب(ع) و امام رضا (ع) خیابان باهنر ویژه بانوان و مسجد جامع ویژه آقایان از تاریخ ۲۵/۱۲/۱۳۹۶ لغایت ۰۵/۰۱/۱۳۹۷خبر داد.

حجت الاسلام سلطانی در خصوص نحوه ثبت نام افزود: ثبت نام صرفا از طریق سایت خواهد بود.متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت E.IDOZARAND.IR ضمن مطالعه شرایط نسب به ثبت نام اقدام نمایند.همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق ارتباط زنده و ارسال پشتیبانی سایت در طول تمامی ساعات شبانه روز در روزهای کاری و حتی تعطیلات نوروز با شماره تلفن های ۳۳۴۲۲۳۴۰ و ۳۳۴۳۷۱۲۴ تماس حاصل نموده یا جهت طرح سوال حضوری به اداره تبلیغات اسلامی واقع در بلوار جنت مراجعه نمایند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی زرند تصریح کرد:با توجه به ظرفیت محدود مساجد که در سایت درج گردیده است متقاضیان در اسرع وقت نسبت به ثبت نام و دریافت رسید اقدام نمایند.

اکبر سلطانی در خصوص اهمیت اعتکاف بیان داشت:اعتکاف پرورش جسم و جان است، انسان آمیزه ای از این دو و نیازمند پرورش در ابعاد وجودی خود است.

وی گفت:انسان به دنبال سعادت و کمال و روح انسان نیازمند نیایش است، ما باید دنبال مناجاتی شیرین و زیبا و هم کلامی موجود ضعیف با منشأ قدرتها باشیم.
سلطانی در پایان اظهارداشت:از آغاز خلقت تا صحنه رستاخیز، راز و نیاز زیباترین هنر آدمی است.

برای ثبت نام روی لینک ثبت نام کلیک کنید : ثبت نام 

انتهای پیام/روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی زرند

این خبر را به اشتراک بگذارید :