استکبار جهانی با ایجاد جریان پوشالی درصدد نابودی اصالت قرآن و اهل بیت(ع) است.

آخرین گردهمایی هیئت های مذهبی زرند در سال ۹۶ با حضور حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند،سرهنگ ناظرزاده جانشین فرماندهی انتظامی،مهدلو شهردار،حجت الاسلام سلطانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی و مسئولین هیئت های مذهبی شهرستان زرند در محل مسجد حضرت رقیه(س) به میزبانی هیئت آقایان و بانوان حضرت رقیه(س) برگزار گردید.

به گزارش زرند نیوز حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند بیان داشت:دشمنان اسلام برای ضربه زدن به مفاهیم و ارزشهای اسلامی با تبلیغات دروغین و حق به جانب در حال هجمه به اسلام ناب محمدی هستند.

امام جمعه زرند تاکید کرد:مقام معظم رهبری فرمودند که شیعه انگلیسی نداریم.

حجت الاسلام علی ابراهیمی خاطرنشان کرد:استکبار جهانی فقط یک هدف دارد و آن این است که با ایجاد جریانی پوشالی در قالب اسلام محمدی به نابودی  اصالت قرآن و اهل بیت(ع) بپردازد.

علی ابراهیمی تصریح کرد:آنان برای خود الگو قرار می دهند پس شما هیئت های مذهبی نیز که به ولایت فقیه اعتقاد دارید در جهت حفظ،تعمیم و گسترش مفاهیم دینی باید با پیروی از ولایت فقیه به رسالتی که بردوش دارید اهتمام ورزید.

وی در پایان سخنان خود گفت: ایران اسلامی نیز با تمام توان در راستای مقابله جدی با توطئه ها و هجمه ها تلاش می کند که مهمترین نقش در این خصوص بر دوش شما مسئولین هیئت های مذهبی و مداحان قرار دارد.

آقای عبداله زاده مداح هیئت حضرت رقیه(س) و رئیس سازمان سیما ،منظر شهرداری زرند نیز اظهار داشت: نظام اسلامی امروز به تنهایی در مقابله هجمه‌های فرهنگی دشمنان ایستاده است.لذا می طلبد با وحدت،همراهی و همدلی در جهت مضاعف شدن کارها و اهداف خود که خدمت به مکتب اهل بیت(ع) است تلاش نمائیم.

عبداله زاده با تاکید بر اینکه تعداد بسیار زیادی شبکه فارسی زبان و همچنین استفاده از ظرفیت فضای مجازی ، امروز علیه فرهنگ جمهوری اسلامی مشغول به فعالیت هستند، اظهار داشت: متاسفانه آسیب این شبکه‌ها بسیار زیاد است و جوانان هدف این هجمه‌های فرهنگی هستند.

احمد قائم پناه مسئول شورای هیئات مذهبی زرند در ادامه با اشاره به رویکردهای جدید شورای هیئات مذهبی زرند بیان داشت: با توجه به هجمه نفوذ جریانات انحرافی و اشکال جدید اسلام ستیزی علیه جوانان و مردم کشورهای اسلامی به ویژه ایران، برای پیشگیری ورفع موانع پیش روی جوانان گام بر می داریم.چراکه هدف دشمنان انحراف فکری جوانان است.

وی افزود:در همین راستا کارگروه هایی شامل:فرهنگی،مداحی،اقتصادی،امنیتی و اجتماعی در بین هیئت های مذهبی تشکیل می گردد تا هرکس براساس علاقه و رویکرد خود به فعالیت پرداخته و گام موثری در جهت حفظ دست آوردهای انقلاب اسلامی بردارد.

در پایان آقای ابراهیم نژاد فعال فرهنگی و عضو هیئت امنای هیئت چهلچراغ نیز ضمن آسیب شناسی فرهنگی  به شفاف سازی توطئه های دشمنان پرداخت.

شایان ذکر است در این جلسه گزارشی از فعالیت های هیئت مذهبی آقایان و بانوان حضرت رقیه(س) توسط آقای اکبری نژاد و بتول رحمانی پور مسئولین هیئت های مربوطه قرائت شد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :