همایش بصیرتی ناظرین و اعضا شبکه نظارت شهرستان زرند برگزار شد.

به گزارش زرندنیوز , همایش بصیرتی ناظرین و اعضا شبکه نظارت شهرستان زرند با حضور حاج آقا علمی سرپرست نظارت استان و اعضا شبکه نظارت برگزارگردید

در این جلسه ابتدا حاج علی پوررنجبر سرپرست دفتر نظارت شهرستان ضمن خوش آمدگویی به اعضای شبکه محترم نظارت ودعا برای خدمتگزاران نظام جمهوری وآرزوی سلامتی وسعادت جهت پیشرفت اهداف نظام جمهوری اسلامی ازخداوند متعال خواستار شدند.

ایشان درباره ی فعالیتهای انجام شده و جلسات برگزارشده ماهیانه ناظرنهاد نکاتی ایراد فرمودند همچنین درباره پالایش نیروهای نظارتی و جذب نیروهای ولایتی بخصوص از اساتید دانشگاه ها و جذب افرادی که در فضای مجازی فعالیت می نمایند جهت شفاف سازی توطئه های دشمن حمایت از ولایت و ناامیدکردن بیگانگان از اهداف نظام می باشدکه باید فعالیت مضاعف نمود وشناسایی فتنه گران واهداف پلید آنها به مردم

در ادامه این جلسه حاج آقا علمی سرپرست نظارت استان ضمن تشکر و قدردانی از اعضای محترم نظارت شهرستان زرند بمناسبت ولادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) با اشاره به فرمایش حضرت زهرا(سلام الله علیها): براساس سبک زندگی که حسینی یا عاشورایی باشید. اولین شهید راه ولایت حضرت زهرا (س)می باشد. حضرت خطاب به همسرخویش حضرت علی (ع)می فرمایند: «من حیا میکنم از پروردگار خودم تو را به زحمت بیاندازم وچیزی از تو در خواست کنم و تو نتوانی خواسته ی مرا اجابت کنی»

سرپرست دفتر نظارت استان دررابطه باکانون گرم خانواده و همچنین آسیب های موجود وجلوگیری از به هم پاشیدن این کانون نکاتی ایراد فرمودند:هر فردی خود را باید ارزیابی کند تا خود و دیگران را گمراه نکند تا جامعه به تباهی کشیده نشود.

ایشان همچنین در خصوص کار کردن برای رضای خدا بیان داشت: کار باید برای رضای خدا باشد چنانچه رضای او نباشد از آن کار صرف نظر باید کرد باید به سوی حکم خداوند برویم تا در دنیا و آخرت سعادتمند شویم.

حاج آقا علمی با بیان وظایف اعضای شبکه نظارت بیان داشت: امانت داری و قانون گرایی ورضایت خداوند از اهم وظیفه اعضای نظارت می باشد.

سرپرست شبکه نظارت استان کرمان با اشاره به مسائل موجود در کشور اعم از گرانی , رکود , بیکاری , سیاست های نادرست و… اشاره کرد و بیان داشت:باید از مردم ولایت مدار قدر دانی نمود که با وجود مشکلات عدیده دست از حمایت،ولایت و رهبری برنداشته اند و تا آنجایی که می توانیم مشکلات را خودمان حل نموده به گفته مقام معظم رهبری:ارتجاع،نظام را تهدید می کند که باید آگاه سازی کرد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :