فاطمه زهرا(س)، برای همیشه تاریخ برترین الگوی زنان جهان است

مدیر آموزش وپرورش شهرستان زرند در آیین تجلیل از بانوان اداری مدیریت آموزش وپرورش شهرستان زرند گفت: فاطمه زهرا(س)، برای همیشه تاریخ برترین الگوی زنان جهان است.

به گزارش زرندنیوز , حسین کاظمی با تبریک میلاد با برکت حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت امام خمینی (ره) و همچنین روز زن و مادر،گفت: عشق و پیروی مردم ما از اهل بیت (ع) بزرگترین سرمایه ما در انقلاب و امروز در حفظ دستاوردهای انقلاب است.

وی افزود: در اسلام و آموزه های خاندان رسالت جایگاه والایی برای بانوان تبیین شده است و در ۴ دهه پس از انقلاب نیز بر همین مبنا همواره به حقوق و حضور زنان توجه ویژه ای شده است.

کاظمی حضور موثر زنان در تمام عرصه های سیاسی و اجتماعی، آموزشی و تحقیقاتی را از برگ های زرین انقلاب اسلامی و باطل کننده اتهاماتی دانست که برخی مدعیان حقوق بشر نسبت به جمهوری اسلامی مطرح می کنند.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان زرند با اشاره به همزمانی سالروز ولادت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با میلاد حضرت زهرا(س) افزود: حضرت امام خمینی (ره) شخصیتی ممتاز بود که خدمات ایشان به اسلام و همچنین استقلال و عزت ملت ایران؛ اگر نگوییم در قرون اخیر بی نظیر بوده، قطعا کم نظیر است.

برپایه این گزارش به پاس خدمات ارزشمند بانوان اداری مدیریت آموزش وپرورش شهرستان زرند با اهداء لوح تقدیر وهدایایی از زحمات آنان تجلیل شد.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :