گشایش نمایشگاه نقاشی «هم نگار» در شهرستان زرند

نمایشگاه نقاشی«هم نگار» با تعداد بیش از ۳۰ اثر نقاشی شده با تکنیک ترکیب مواد (کلاژ،رنگ روغن،اکرلیکومرکب و غیره … )اثر هنرمند جوان سرکارخانم زهره ابراهیمی زرندی درمحل نگارخانه آذرستان شهرستان زرند دایر گردید .

به گزارش زرندنیوز ، در آستانه فرارسیدن روز زن و گرامیداشت مقام مادر نمایشگاه نقاشی هم نگار با تکنیک ترکیب مواد (کلاژ،رنگ روغن ،اکرلیکو مرکب و غیره … )اثر هنرمند جوان سرکارخانم زهره ابراهیمی زرندی با حضور رشیدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، اعضای شورای اسلامی شهر زرند و جمع کثیری ازهنرمندان علاقمند به هنر های تجسمی درمحل نگارخانه آذرستان شهرستان زرند دایر گردید .

خانم زهره ابراهیمی زرندی که کارشناس نقاشی با گرایش نقاشی رشته هنر های تجسمی از دانشگاه شهید باهنر کرمان هست ، هدف از برپایی این نمایشگاه را نشان دادن جایگاه زن در جامعه امروزی و استفاده از این هنر تجسمی با استفاده تکنیک ترکیب موادو تابلوها روایتگر دلهره، شادی و غم های زنان به شیوه مدرنیزه بیان نمود و افزود : تکنیک نقاشی همراه با کلاژ و نقوش سنتی مانند پته کرمان است ، نقوشی که بیشتر مختص استان کرمان هست وجایگاه زن را در افکار سنتی بنمایش گذاشته است .
احمد رشیدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه مراسم افتتاحیه این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار ما اعلام داشت : نگارخانه ها فضایی خلاق برای رویارویی هنرمند و مردم و بستری مناسب در راستای ایجاد ارتباط مستقیم با مخاطبان است .

وی با بیان اینکه هنرمند یکی از پایه های اصلی فرهنگ ایران اسلامی است، تصریح کرد: امید زیادی داریم که خانم ابراهیمی یکی از چهره های درخشان هنری در آینده باشد وبر همین اساس مادر تلاش هستیم تا با همکاری مسئولان و متولیان امر بیش از گذشته شاهد شکوفایی فرهنگ و فعالیت های هنری شهرستان زرخیز زرند باشیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به زمان بازدید علاقه مندان از نمایشگاه «هم نگار» نیز اشاره نمود و افزود: علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می تواند از تاریخ ۱۴ الی ۲۱ اسفند ماه صبح ها از ساعت ۹ الی ۱۲ ظهرو عصرها از ساعت ۱۷ الی ۳۰/۲۰ به خیابان چمران ، نبش خیابان معلم نگارخانه آذرستان مراجعه نمایند و از آثار این هنرمند زرندی دیدن فرمایند .

شایان ذکر است تابلوهای نقاشی این نمایشگاه قابل فروش می باشند و علاقمندان می توانند ضمن بازدید از آثار مذکور نسبت به خرید تابلو با قیمت مناسب اقدام نمایند .

انتهای پیام/
خبرنگار : اکبرابراهیمی زرندی

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :