مشارکت شهروندان با شهرداری چرخ فعالیتهای عمرانی را به حرکت در خواهد آورد

به گزارش زرندنیوز , مهندس مهدلو در بازدید از پروژه آسفالت خیابان فروشگاه تژه از اجرای اولین طرح مشارکتی با شهروندان خبر دادو گفت:عقیده داریم مشارکت شهروندان در همه زمینه های عمرانی ،خدماتی ،فرهنگی و رفاهی می تواند راه حل مناسبی برای خروج از بن بستهای خدمات شهری باشد .

مهندس مهدلو با اعلام اینکه به زودی اتفاقات خوبی در همه زمینه های شهری رخ خواهد دادگفت:تلاش ما در مجموعه شهرداری کیفیت بخشی به زندگی شهروندان و شهرنشینی با استفاده از مشارکت شهروندان می باشد .

وی نقش شهروندان و مشارکت آنها در پروژه های شهرداری را یک امر جدا ناشدنی دانست و افزود: مشارکت شهروندان با شهرداری چرخ فعالیتهای عمرانی را به حرکت در خواهد آورد.

وی افزود:خوشبختانه با همراهی و همکاری شورای شهر و مجموعه نهادهای دولتی شهرستان توانسته ایم در طی مدت کوتاهی طرح های عمرانی و مشارکتی خوبی را در سطح شهر پیاده نمائیم .

شهردار زرند از خدمت رسانی به همه نقاط شهر گفت و تصریح کرد: شهرداری وظیفه خدمات رسانی دارد و در این راه هیچ تبعیضی را بین مناطق شهر نخواهد داشت و ما سعی کرده ایم نیازهای هر منطقه را شناسائی و در خصوص رفع آنها اقدام نمائیم .

منتخب شورای شهر زرند همفکری و مشارکت شهروندان را در اجرای پروژه های شهری ضروری دانست و اظهار امیدواری کردبا مشارکت شهروندان در تمامی پروژه های شهرداری شاهد پیشرفت و سرعت انجام اینگونه پروژه ها باشیم .

انتهای پیام/روابط عمومی شهرداری

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :