اعزام دانشجویان مراکز آموزش عالی زرند به سرزمین عشق و ایثار

به گزارش پایگاه خبری زرندنیوز ، عصر امروز دانشجویان مراکز آموزش عالی شهرستان زرند به اردوی فرهنگی و معنوی راهیان نور اعزام شدند.

تعداد ۴۴ نفر از دانشجویان خواهر مراکز آموزش عالی شهرستان زرند عصر امروز از بوستان شهدا گمنام  با بدرقه جناب سرهنگ شاهرخی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زرند و مادر بزرگوار شهید والامقام علی عظیمی راهی این سفر معنوی شدند.

این اردو توسط بسیج دانشجویی شهرستان زرند و با حمایت مراکز آموزش عالی شهرستان زرند برگزار میگردد

جناب سرهنگ شاهرخی در مراسم بدرقه در خصوص این سفر معنوی بیان داشت: هدف اصلی این اردوی معنوی عمق بخشی به معارف جبهه ، جنگ ایثار و شهادت خواهد بود.

سرکار خانم دکتر میرزایی معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند در مراسم بدرقه مسافران سرزمین عشق بیان داشت:  بسیار جای خرسندی است که به همت بسیج دانشجویی شهرستان و با همکاری مراکز آموزش عالی این اردوی ارزشمند راهیان نور برگزار میگردد امید این است که این برنامه بر اعطاء فرهنگ جهاد و شهادت و تقویت بنیه های معنوی و معرفتی دانشجویان تاثیر فراوان بگذارد

اینجانب به نمایندگی از ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند جناب آقای دکتر مرادی ضمن تشکر از همه عوامل و دست اندرکاران این اردو برای همه آرزوی توفیق و سلامتی داریم.

 

انتهای پیام/

خبرنگار : محمدرضا ملکی