ساماندهی دستفروشان با راه اندازی بازارچه ای کوچک و موقت در انتهای خیابان شهدای محراب

رضا یزدانپناه

رضا یزدانپناه معاون خدمات شهری شهرداری زرند از اجرای طرح ساماندهی دستفروشان شهر زرند در طی چند روز آینده خبر داد .

به گزارش زرندنیوز , رضا یزدانپناه با اعلام این خبر گفت : ما نمی توانیم به راحتی از معضل دست‌فروشان عبور نمائیم و باید به صورت اصولی و عملی با این موضوع روبرو شویم .

رضا یزدانپناه با اعلام اینکه مشکل تردد در رفت و آمد شهروندان و وسائل نقلیه ، سد معابر عمومی علی الخصوص پیاده روها ، بازار و … را می توانیم از مهمترین مشکلات دستفروشان و کسبه عنوان کرد گفت: هدف از ساماندهی دستفروشان افزایش رضایتمندی شهروندان، و همچنین کاهش بار ترافیکی و پاکسازی بازار و اطراف آن از دستفروشان، وانت بارها و عاملین سد معبر می باشد.

معاون خدمات شهری شهرداری زرندگفت : طی نشستهایی که با فرماندار ، دادستان و مسئولین ذیربط در شهرستان داشتیم مقرر شد انتهای خیابان شهدای محراب برای تشکیل بازارچه موقت دستفروشان (صرفآ تا پایان خردادماه ۹۷) آماده و در اختیار آنها قرار گیرد .

معاون خدمات شهری شهرداری زرند با اعلام اینکه در صدد هستیم بانک اطلاعات کاملی از دستفروشان شهر تهیه نمائیم گفت: تمامی دستفروشان بومی و ایرانی (ساکن زرند) با اخذ تعهد محضری بصورت موقت به فعالیت خود در محل جدید ادامه خواهند داد و دستفروشان غیر ایرانی جمع آوری خواهند شد .

وی ابراز امیدواری کرد با همکاری و تعامل تمامی شهروندان و دستگاههای خدمت رسان، نظیر دستگاه قضایی، فرمانداری، نیروی انتظامی، اصناف ، راهنمایی و رانندگی و دیگر دستگاه‌های ذیربط بتوانیم در جهت ساماندهی دستفروشان در سطح شهر اقدامات اساسی تری انجام دهیم.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :