نشست شورای قشر بسیج ادارات شهرستان زرند برگزار گردید

به گزارش زرندنیوز , به همت حوزه مقاومت بسیج صاحب ازمان (عج )جلسه شورای قشر بسیج ادارات شهرستان زرند با حضور صادق زاده معاون فرماندار، مهدلو شهردار، سروان پاسدار محسن یزدانی فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات و سایر اعضاء شورای قشر بسیج ادارات زرند صبج روز پنجشنبه ۱۰/۱۲/۹۶در محل سالن جلسات اداره برق این شهرستان برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم مهندس علی صادق زاده معاون فرمانداری زرند ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضور اعضاء در جلسه طی سخنانی اظهار داشت فداکاریهای بسیج و فرزندان این مردم در عرصه های مقاومت و دوران طلایی دفاع مقدس ما را آزموده نموده است تا بتوانیم در دنیا پر آشوب امروز همواره پیروز سربلند باشیم .

معاون فرمانداری زرند تصریح نمود : در کنار همه این پیروزیهایی که مادر کشور داشته ایم امروز به برکت بسیج و فداکاریهای آنها توانسته ایم کشورهای منطقه را نیزاز برکات این امر مهم بهره مند سازیم .

صادق زاده افزود : در سایه هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری وبه برکت بسیج مردمی در کشور قدم های بزرگی در جهت سازندگی وعمران آبادانی برداشته ایم و امروز با افتخار اعلان می داریم جمهوری اسلامی ایران جزو ده کشور برتر فن آوری هسته ای قرار دارد .

وی تصریح نمود : در شهرستان زرند نیز در سایه همدلی و همراهی تمامی مسئولین اقدامات بالقوه خوبی انجام پذیرفته و زمینه سرمایه گذاری در بخش صنعت را فراهم آورده ایم که گام مهمی به سوی قطب صنعتی شدن است که ما به آن افتخار می کنیم .

در ادامه مهندس باصره رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان زرند با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در چرخه فولاد و راه اندازی واحد های تولیدی صنعتی مطالبی را بیان نمود و اظهار داشت : زرند قطب صنعتی شمال استان کرمان است و ارتقاء رقابت واحدها و افزایش صادرات و بهره وری در دستور کار این اداره قرار دارد .
سروان پاسدار محسن یزدانی فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان زرند با اشاره به شعار سال ۱۳۹۶ که از سوی مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای ( مد ظله ) سال اقتصاد مقاومتی و اشتغال و تولید نام گذاری شده اظهارداشت : یکی از اقداماتی که در حال حاضر باید مورد توجه قرار گیرد فرهنگ‌سازی در ارتباط با اجرای اقتصاد مقاومتی در بین کارمندان بسیجی ادارات هست ودر این راستا راهکارها و شیوه‌های رفع مشکلات در ادارات شهرستان باید مورد توجه قرار گیرد.

وی تصریح نمود : باید با استفاده از ظرفیت قشر بسیج کارمندی به تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی در ادارات کمک کرد و برنامه‌ریزی برای جذب افراد برای ارتقای دستگاه‌های اجرایی و استفاده از توان فکر نخبگان در ادارات را در دستور کار قرار داد .

شایان ذکر است در خاتمه این نشست با اهداء لوح تقدیر و هدیه نفیس از تلاش های مضائف برادر بزرگوار بسیجی اکبرابراهیمی زرندی مسئول فرهنگی وروابط عمومی حوزه تجلیل لازم بعمل آمد .

انتهای پیام/
خبرنگار : اکبرابراهیمی زرندی

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :