در حاشیه همایش برنامه ریزی اقتصادی و فرصتهای سرمایه گذاری چهار تفاهمنامه همکاری به امضاء رسید .

به گزارش پایگاه خبری زرندنیوز , مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرند در پایان همایش مدیریت برنامه ریزی و فرصتهای سرمایه گذاری و بعد از نشستهای تخصصی از امضاء چهار تفاهمنامه سرمایه گذاری در شهر زرند خبر داد .

مهندس مهدلو شهردار زرندضمن ابراز خرسندی از امضاء این چهار تفاهمنامه گفت:برای اولین بار و در اولین همایش توانسته ایم نظر چهار سرمایه گذار را در شهر زرند جلب کنیم و امیدواریم این امر فتح بابی برای همایش های بعدی شهرداری و شورای شهر زرند باشد.

شهردار زرند افزود:سرمایه گذارانی که امروز برای سرمایه گذاری به شهر زرند کرده اند از قابلیت و توانمندی بالایی برخوردارند و شرط و شروطی برای معرفی و گرفتن تسهیلات از شهرداری و مسئولین شهرستان نداشته اند و نگاه آنها فقط یک نگاه سرمایه گذاری و رقابتی بود

منتخب شورای شهر زرند در ادامه با اعلام اینکه همه مدیران شهرستان و اعضاء شورای شهر حمایت خود را از سرمایه گذاران بکار خواهند بست گفت:زرند ازظرفیتها و پتانسیلهای بالائی در زمینه جذب گردشگر و صنعت برخورداراست و این امر وظیفه ما را در قبال ایجاد زیرساختهای مناسب بیشتر می نماید .

وی افزود:در این همایش تفاهمنامه سرمایه گذاری در راستای ساخت مجتمع تجاری و تفریحی ،کشتارگاه دام و خوراک دام،پارکینگ ماشین آلات سنگین ومجتمع خدماتی رفاهی سرباغ امضاء و به زودی عملیات ساخت آنها آغاز خواهد شد .

انتهای پیام/