تشدید نظارت ها بر بازار شب عید در راستای حفظ حقوق عامه / ۳ واحد عرضه فراورده‌های خام دامی بدلیل عدم رعایت نکات بهداشتی پلمب شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند از تشکیل پرونده قضائی برای۳ واحد عرضه فراورده‌های خام دامی خبر داد و گفت: این واحدها در حال حاضر بدلیل عدم رعایت نکان بهداشتی پلمب می باشند.

به گزارش پایگاه خبری زرندنیوز , سید مهدی قویدل از تشدید نظارت ها بر بازار شب عید خبر داد و اظهار داشت: به منظور جلوگیری از هرگونه تخلفی که با سلامت مردم در ارتباط است، نظارتهای دقیقی از سوی ادارات مسئول انجام شده و این بازرسی سرزده تا شب عید تداوم خواهد داشت.

این مقام قضائی خاطرنشان ساخت: در این بازدید سرزده ۱۱۰کیلوگرم گوشت قرمز، گوشت مرغ و سایر محصولات دامی غیر قابل مصرف و فاسد کشف و ضبط شد.

دادستان زرند تاکید کرد:سلامت مردم وامنیت غذائی جامعه دراولویت است ودر راستای حفظ حقوق عامه باجدیت ،نظارت وپیگیری می کنیم.

وی ادامه داد: اگر مراکز عرضه موادغذایی و فرواورده های دامی و گوشتی اقدامی مغایر أصول بهداشتی به عمل آورند و ازسوی مراکز بهداشتی ودامپزشکی تهدید علیه بهداشت عمومی تلقی شود، جرم محسوب می شود و مجازات در پی دارد

قویدل در پایان تاکید کرد:خوشبختانه وضعیت اکثر مراکز عرضه فراورده‌های دامی و گوشتی شهرستان زرند مطلوب است و با اندک متخلفان که امنیت غذایی مردم را به مخاطره می اندازند با قاطعیت برخورد می شود.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :