بازار خرید و فروش اموال مسروقه زیر ذربین دستگاه های امنیتی و قضائی

به گزارش زرندنیوز , رییس دادگستری شهرستان زرند برهم زدن بازار خرید و فروش اموال مسروقه را یکی از بهترین راه ها برای کاهش سرقت دانست و گفت:اگر خرید وفروش اموال مسروقه سخت شود،سارقان نیز انگیزه خود را از سرقت اموال مردم ازدست خواهند داد.

حجت الاسلام والمسلمین محمود محمدی در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری شهرستان زرند اظهار داشت:یکی از جرائم پرتکرار در این شهرستان سرقت می باشد،لذا اتخاذ تدابیر پیشگیرانه در این رابطه حائز اهمیت است.

نقاط جرم خیز شهرستان زرند مجهز به دوربین مداربسته و نگهبان می شوند

این مقام قضائی خاطرنشان ساخت:در راستای پیشگیری از وقوع جرائمی از قبیل سرقت وبر اساس مصوبه شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان،نقاط جرم خیز و اماکن مهم ، صنعتی، تجاری و آسیب پذیر شهرستان مجهز به دوربین مدار بسته و نگهبان محله می شوند.

بانک اطلاعاتی فروشندگان و خریداران اموال دسته دوم در زرند ایجاد می شود

این مقام قضائی بر ضرورت تعیین و تکلیف واحدهای صنفی غیر مجاز و فاقد پروانه خرید و فروش اموال و اجناس دسته دوم تاکید کرد و گفت:بزودی بانک اطلاعاتی فروشندگان و خریداران اموال و اجناس دسته دوم در زرند ایجاد می شود.

وی بر ضرورت شناسایی مالخران در فضای مجازی تاکید کرد و گفت: کمیته رصد فضای مجازی در جهت مقابله با خرید و فروش اموال مسروقه متشکل از ناجا،اداره صنعت ومعدن و دستگاه قضائی تشکیل گردیده است.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :