افتتاح واحد بوم گردی ارجمند بزودی در زرند

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان زرند از افتتاح واحد بوم گردی ارجمند در زرند خبرداد.

 به گزارش زرندنیوز , علی صادق زاده معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان زرند در بازدید سرزده از مکان برگزاری جشنواره غذاها و شیرینی های سنتی با بیان اینکه خوش حالیم خانه ارجمند به زیباترین واحدبوم گردی استان کرمان تبدیل می شود، گفت: بزودی شاهد افتتاح این واحد بوم گردی بسیار زیبا در سطح استان خواهیم بود.

صادق زاده در بازدید میدانی از مکانهای تاریخی روستای خیرآباد، بیان داشت: یکی از بزرگترین جشنواره های غذا و شیرینی های سنتی بصورت استانی همزمان با میلاد حضرت زهرا (س) در این مجموعه کم نظیر و به همت اداره میراث فرهنگی شهرستان و اتاق اصناف برگزار خواهد شد.

محمد اسلامی رئیس میراث فرهنگی و صنایع دستی شهرستان زرند نیز در این بازدید افزود: با توجه به نزدیک بودن ایام نوروز این جشنواره فرصتی است تا تمام فعالان حوزه غذایی و نیز تولیدکنندگان سوهان و شیرینی های سنتی استان مرغوبترین و با کیفیت ترین تولیدات خود را به معرض بازدید و قضاوت مردم قرار دهند.

وی از مشارکت مردمی به عنوان نقطه قوت این جشنواره نام برد و گفت: با توجه به رضایت استاندار از جشنواره قبلی خیرآباد در حال انجام مقدمات برای حضور دوباره استاندار و تعدادی از مدیران ارشد استان و نمایندگانی از وزارت خانه ها هستیم.

لازم به ذکر است، جشنواره غذاها و شیرینی های سنتی در ۱۷ و ۱۸ اسفندماه سال جاری در روستای تاریخی خیرآباد برگزار خواهد شد و همه ی فعالان این دو حوزه باید سریعا ثبت نام و محل نمایش محصولات خود را انتخاب نمایند.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران جوان

این خبر را به اشتراک بگذارید :