جایگاه‌های سوخت در زرند پایش و کنترل می‌شوند

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری زرند گفت: مسوولان مربوطه و اعضای این شورا باید به طور مرتب و منظم و با برنامه‌ریزی‌های منسجم، از جایگاه‌های سوخت در سطح شهرستان و به‌ویژه شهر زرند بازدید کرده و آن را کنترل کنند.

به گزارش پایگاه خبری زرندنیوز , علی صادق‌زاده صبح امروز در جلسه ستاد سوخت شهرستان زرند، اظهار داشت:  بدون تردید در میان زنان و بانوان اسلامی، فاطمه زهرا(س) محبوب‌ترین چهره دینی، علمی، ادبی، تقوایی و اخلاقی در میان مسلمانان و دیگر مردم جهان به شمار می رود.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری زرند با اشاره به نزدیک شدن ایام نوروز و مسیر شهر زرند به عنوان یکی از راه‌های مهم ارتباطی و مواصلاتی بین استانی، ابراز داشت: مسوولان مربوطه و اعضای این شورا باید به طور مرتب و منظم و با برنامه‌ریزی‌های منسجم، از جایگاه‌های سوخت در سطح شهرستان و به‌ویژه شهر زرند بازدید کرده و آن را کنترل کنند تا کمبود سوخت و یا مشکل خاصی در هیچ کدام از جایگاه‌های مذکور در این ایام پر تردد نداشته باشیم.

وی ادامه داد: توزیع به‌موقع سوخت، برنامه‌ریزی دقیق، نظارت و کنترل قیمت‌ها در مراکز و بخش‌های تابعه در شهرستان برای آسایش و رفاه عمومی باید مورد توجه باشد.

در ادامه این جلسه هریک از اعضای حاضر در جلسه پیشنهادات و راهکارهای خود را در این باره مطرح کردند و مصوباتی نیز اتخاذ شد، از جمله اینکه مقرر گردید با توجه به نزدیک شدن ایام عید نوروز جایگاه‌ها درباره تامین به موقع و کافی سوخت در این ایام و تکمیل و نصب و راه‌اندازی تجهیزات امنیتی در جایگاه‌های مذکو، اقدام کنند.

ستاد سوخت شهرستان زرند صبح امروز با حضور جمعی از مدیران و نمایندگان جایگاه‌های سوخت شهرستان زرند و دیگر اعضای این شورا، به ریاست علی صادق زاده معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری زرند در محل فرمانداری تشکیل شد.

انتهای پیام/فارس

این خبر را به اشتراک بگذارید :