یادواره شهدای روستای بابهویز برگزار شد

یادواره شهدای روستای بابهویز و گرامیداشت شهید مدافع حرم شهید علی عظیمی دیروز همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها با حضور جمعی از مسئولین و مردم شهید پرور این منطقه برگزار شد.

حجت الاسلام زواری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زرند سخنران این مراسم بیان داشت : دشمنان قرآن و اسلام با ایجاد جنگ نرم قصد براندازی انقلاب اسلامی را در ذهن دارند و برگزاری یادواره های شهداء در راستای مقابله با تهدیدات جنگ نرم دشمن و آگاه سازی نسل جدید است.

وی افزود: آشنایی جوانان با فرهنگ ایثار و شهادت این قشر را در برابر تهاجم نرم دشمن واکسینه می کند.

وی اظهار کرد: برگزاری یادواره شهدا تجلی قدرت شهدا، یادآور اوج عزت و اقتدار انقلاب اسلامی، آشنایی نوجوانان و جوانان با ارزش های انقلاب و فداکاری های دوران دفاع مقدس است.

وی همچنین بیان داشت: شهدا در یک جمله گنج هایی هستند که هنوز که هنوز است ما آنها را نشناخته ایم و به زوایای زندگیشان پی نبرده ایم.

ایشان همچنین با اشاره به خصوصیات حضرت زهرا سلام الله علیها که در کتاب اصول کافی ذکر شده است  نکاتی اشاره کردند و گفتند : هیچ جا ندیده ایم که به غیر از پیامبران وحی بر کسی نازل شده باشد فقط بر فاطمه زهرا سلام الله علیها وارد شده است و اگر حضرت فاطمه سلام الله علیها مرد بود حتما از پیغمبران بود.

در حاشیه این مراسم خانه کودک با جرای برنامه های فرهنگی و مذهبی میزبان خردسالان بود

انتهای پیام/

خبرنگار محمدرضا ملکی

این خبر را به اشتراک بگذارید :