فرماندار زرند :
قدردانی از مردم با انجام مطالبات قانونی ممکن می‌شود
به گزارش زرندنیوز , فرماندار زرند گفت: مسؤولان باید برای قدردانی از حضور حماسی مردم در ۲۲ بهمن ماه اقدامات بزرگ و شایسته‌ای را در راستای مطالبات قانونی آن‌ها انجام دهند.

حبیب‌الله خنجری صبح امروز در حاشیه ملاقات مردمی که با حضور جمعی از مدیران اجرایی در محل فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: همگی باید با جدیت در مسیر خدمت بیش از پیش به مردم تلاش کنند.

وی افزود: مدیران باید بیش از گذشته خدمت بی‌منت را سرلوحه کار خود قرار دهند در این راستا کوتاهی از هیچ کس پذیرفته نیست و قطعاً در عملکرد مدیران لحاظ می‌شود، اگر کاری را که امروز انجام می‌شود به فردا موکول کنیم، قصور صورت گرفته است.

خنجری تصریح کرد: قطعاً نگاه مردمی که آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی را در مقابل موج هجمه دشمنان و بدخواهان با حضور حماسه‌ساز خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه حفظ می‌کنند به عملکرد مدیران است.

فرماندار زرند ادامه داد: مسؤولان باید قدردان این حضور حماسی و پرشکوه مردم انقلابی و ولایتمدار باشند و با تمام توان و توکل بر خداوند اقدامات بزرگ و شایسته‌ای را در راستای مطالبات قانونی آن‌ها انجام دهند.

وی با بیان اینکه مردم همیشه در صحنه  بار دیگر حماسه‌ای عظیم را خلق کردند و پاسخ دندان‌شکنی به توطئه‌های آمریکا و تحرکات صهیونیست‌ها دادند و ثابت کردند که تا خون در رگ دارند، پشتیبان نظام و رهبری هستند.

خنجری عنوان کرد: دشمنان برای ضربه زدن به برگزاری این راهپیمایی تلاش‌های بسیار زیاد و بی‌وقفه‌‌ای کردند، اما با بصیرت و بیداری مردم ولایی و غیور ایران اسلامی این بار نیز توطئه‌ها و ترفندهای شوم دشمنان شکست خورد.

وی ابراز داشت: این ملت بزرگ به دشمنان ثابت کردند تا آخرین قطره خون خود پشتیبان نظام و رهبری هستند و هرگز اجازه کوچکترین مداخله‌ای را به بیگانگان نمی‌دهند.

انتهای پیام/فارس