به گزارش زرندنیوز , یاران انقلاب زرند ضمن دعوت آحاد مردم انقلابی و شهید پرور زرند جهت حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل میباشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
«الَّذینَ آمَنُوا یقاتِلُونَ فی‏ سَبیلِ اللَّهِ وَ الَّذینَ کَفَرُوا یقاتِلُونَ فی‏ سَبیلِ الطَّاغُوتِ فَقاتِلُوا أَوْلِیاءَ الشَّیطانِ إِنَّ کَیدَ الشَّیطانِ کانَ ضَعیفاً» آیه ۷۶ سوره نساء

«کسانی که ایمان‌دارند درراه خدا پیکار می‌کنند و آن‌ها که کافرند درراه طاغوت. پس شما با یاران شیطان پیکار کنید زیرا نقشه شیطان ضعیف است.»

انقلاب شکوهمند اسلامی در بیست و دوم بهمن ماه سال ۱۳۵۷، نقطه عطفی در تاریخ پرنشیب و فراز کشور عزیزمان ایران است. انقلابی که برپایه ماهیتی فرهنگی و اعتقادی شکل گرفت و اهداف گرانمایه خود را در سه اصل استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تبلور بخشید.

انقلاب مردم ایران با رهبری راهیانه امام خمینی(ره) معمار و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، در پی احیای کرامت‌ها و ارزش‌های انسانی از دست رفته و پاک نمودن زنگارهای استعخار و استبدادزدگی شکل گرفته و هزاران شهید گلگون کفن جان خود را در این راه مقدس نثار کردند.

شهیدانی که هنوز خون‌های پاکشان در جوشش است و کاروان انقلاب و نظام اسلامی را حرکت می‌دهند.

با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره) ، شهدا و ایثارگران گرانقدر انقلاب اسلامی و دوران شکوهمند دفاع مقدس برآنیم تا بار دیگر یک صدا و دست در دست یکدیگر، با حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن سالروز پیروزی انقلاب و استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، عزم جزم خویش در پاسداری از اهداف الهی- انسانی انقلاب و تاکید بر آرمان‌های امام(ره) و شهدای گرانقدرمان را به رخ جهانیان کشیده و به همه فتنه‌گران داخلی و غربی ، عمال منطقه و آنان که با ایجاد و حمایت جریان‌های افراطی و تکفیری طالبان و القاعده و داعش سعی در جلوگیری گفتمان انقلاب اسلامی ایران در سایر کشورهای اسلامی دارند، نشان دهیم که ملت ایران با ارزش‌های انقلابی و اسلامی خود تا سرحد جان ایستاده و در مقابل متجاوزان به حقوق، حرمت و کرامت‌های انسانی و الهی در نقطه‌ای از کره خاکی کوتاه نخواهد آمد و عکس‌العمل قاطع نشان خواهد داد.

مردم انقلابی و شهید پرور شهرستان زرند با حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن، بار دیگر پیوند خود با آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب را به نمایش خواهند گذاشت و همگام با آحاد مردم غیور و شرافتمند ایران در اقصی نقاط کشور اسلامی ،روز تماشایی و سرنوشت ساز دیگری را در تاریخ این سرزمین ثبت و ضبط خواهند کرد.”

یاران انقلاب شهرستان زرند
۲۱بهمن ماه ۱۳۹۶