باصرف اعتباری بالغ بر ۱۵۰میلیون تومان بوستان بنفشه افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش زرندنیوز ،در نهمین روز از دهه مبارک فجر وطی مراسمی با حضور دکتر امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی ،رئیس و اعضاء شورای شهر ،مهندس مهدلو شهردار زرند و جمعی از مدیران ادارات و نهادهای شهرستان بوستان افتتاح و به بهره برداری رسید .

مهندس مهدلو شهردار زرند در این مراسم دهه مبارک فجر را بهانه ای برای یادآوری دلاورمردی ها و ایثارگری های مردان و زنان بزرگ زمان انقلاب خواند و گفت:امیدواریم با افتتاح مجموعه های تفریحی و ورزشی بیش از پیش شاهد رفاه و آسایش شهروندان این منطقه باشیم چرا که معتقدیم گسترش این فضاها می تواند باعث ایجاد شور و نشاط در جامعه شود .

مهندس مهدلو افتتاح بوستان بنفشه در منطقه تامین اجتماعی را بسیار مهم دانست و تصریح کرد:شهرداری زرند سعی دارد با استفاده از ظرفیتها و پتانسیلهای موجود خود اقدامات موثری را برای شهروندان به ثمر برساندو در این راه همراهی و همیاری شهروندان می تواند کمک موثری به این نهاد نماید . .

مهندس مهدلو تصریح کرد: منطقه تامین اجتماعی به لحاظ ساختاری نیاز به توجه و راه اندازی این مجموعه داشت که خوشبختانه توانسته ایم با صرف هزینه ای بالغ بر ۱۵۰میلیون تومان این مکان زیبا را به بهره برداری برسانیم .

شهردار زرند افزود:این بوستان در فضای به مساحت ۳۰۰۰متر مربع و ظرف مدت ۱۲۰روز آماده و به بهره برداری رسیده است و در آن مجموعه بازی پلی اتیلن،وسائل تندرستی ،آلاچیق،فضای سبز ،وسائل تندرستی و سرگرمی و…در نظر گرفته شده است .

انتهای پیام/روابط عمومی شهرداری زرند