محمدی رییس دادگستری شهرستان زرند:

رتبه نخست دادگستری زرند از حیث عملکرد قضائی واداری

به گزارش زرندنیوز , رییس دادگستری شهرستان زرند از کسب رتبه نخست توسط دادگستری زرند در زمینه کسب بیشترین امتیاز عملکرد قضائی واداری طی ۹ماهه ی سال جاری خبر داد وگفت:در این رابطه از قضات و کارمندان این حوزه قضائی تجلیل بعمل آمد.

حجت الاسلام والمسلمین محمود محمدی در مراسم جشن انقلاب که با حضور قضات،کارمندان و اعضای کانون بسیج حقوقدانان شهرستان زرند برگزار گردید ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه سلام ا… علیها و گرامیداشت ایام ۱… دهه فجر ،اظهار داشت:تجلی ولایت در پیروزی انقلاب نقش برجسته ای داشت.

وی با اشاره به اینکه در دوران ۸ساله دفاع مقدس جایگاه ولایت تثبیت شد،افزود:با رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) پایه های انقلاب مستحکم تر از گذشته شده اند .

این مقام قضائی در ادامه به بررسی اهداف ملت ایران در ایجاد انقلاب اسلامی سال ۵۷ پرداخت و افزود: این روزها،ایام ماندگار و فراموش نشدنی در تاریخ ملت بزرگ ایران است که فجر آفرینی چون امام خمینی(قدس سره) ،انقلابی را رهبری و به فرجام رساند و برای حفظ آن با تمام وجود تلاش کرد.

دوران ننگین حکومت پهلوی، دوران تحقیر ملت ایران بود

وی با برشمردن نابسامانی های زمان طاغوت ،بیان داشت: دوران ننگین حکومت پهلوی، دوران تحقیر ملت ایران بود و به تعبیر امام راحل در ذلت ملت ایران در آن زمان همین بس که یک سگ آمریکایی بر شاه ایران شرف داشت و هیچکس جوابگوی رنج و فقر و بدبختی ملتی که همواره مورد آزار و اذیت سردمداران حکومت پهلوی که با بذل و بخشش سرمایه های ملی این مملکت به اجنبی ها خصوصاً آمریکا، بر بدبختی ملت می افزودند، نبود.

حجت الاسلام محمدی در ادامه افزود: دلایل بسیاری در پیروزی انقلاب اسلامی موثر بود اما علت تامه و عمده دلیل قیام مردم و پیروزی این انقلاب، تجلی ولایت بود که مردم با اقتداء به ولی فقیه زمان و اطاعت از اوامر ایشان موجبات پیروزی انقلاب را فراهم آوردند.

وی با اشاره به جانفشانی های ملت ایران در دوران ۸ سال دفاع مقدس،خاطرنشان ساخت:در این دوران بار دیگر آحاد ملت با تبعیت از ولایت، از جان و مال خود گذشتند و علیرغم اینکه جهان کفر و استبداد در مقابل ایران قد علم کرده بود حتی نگذاشتند وجبی از خاک ایران اسلامی در دست دشمنان قرار گیرد.

در پایان رئیس دادگستری شهرستان زرند از اهتمام ویژه همکاران قضایی و اداری به دلیل کسب رتبه نخست در عملکرد نه ماهه سال ۹۶ در بین دادگستری های استان کرمان تقدیر و تشکر نمود.

انتهای پیام/