به مناسبت دهه فجر:
شب شعر «انقلاب» در زرند برگزار شد
همزمان با دهه مبارک فجر، شب شعر «انقلاب» در زرند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زرندنیوز , همزمان با دهه مبارک فجر، مراسم شب شعر انقلاب سه‌شنبه شب با حضور مسؤولان و جمعی از شعرا و اقشار مختلف مردم در محل تماشاخانه شهر زرند برگزار شد.

محمدرضا مهدلو  شهردار زرند در این مراسم ضمن تقدیر از برگزارکنندگان این مراسم و تسلیت ایام فاطمیه گفت:  تقارن دهه مبارک فجر و ایام شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) به ما این امکان را می‌دهد که شناخت بهتری از اسلام و انقلاب پیدا کنیم.

وی با اعلام اینکه شعر به عنوان یک اثر هنری می‌تواند به بیان حقایق انقلاب کمک کند، عنوان کرد: بعد از انقلاب اسلامی ارزش‌های واقعی ایران اسلامی برگشت و ارزش‌های غیر اسلامی توسط خود مردم حذف شد.

شهردار زرند در ادامه انقلاب اسلامی را یک هدیه‌ای از سوی خداوند به مردم ایران دانست و افزود: دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای آشنا کردن جوانان و نوجوانان برای نشان دادن اقتدار ایران به جهانیان است.

وی خواستار حضور گسترده شهروندان زرندی در راهپیمایی ۲۲ بهمن شد و اظهار کرد: ۲۲ بهمن روز اتحاد، یکدلی و هم‌صدایی در راستای اهداف انقلاب و فرمان های امام راحل و فرمایشات رهبر معظم انقلاب است و امیدواریم باز هم شاهد حضور گسترده مردم در این روز باشیم.

انتهای پیام/فارس