شهردار زرند در دیدار با رئیس انجمن کتابخانه های زرند :

کتاب و کتابخوانی یکی از ابزارهای رشد جامعه می باشند.

قاسمی رئیس انجمن کتابخانه های زرند بهمراه جمعی از مسئولین کتابخانه های عمومی شهرستان با شهردار زرند دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش زرندنیوز ، مهندس مهدلو شهردار زرند در این دیداراز کتاب و کتابخوانی به عنوان یکی از ابزارهای رشد جامعه نام برد وتصریح کرد:شهرداری و انجمن کتابخانه ها به نوعی با یکدیگر وابسته می باشند و شهرداری زرند آمادگی دارد با تعامل و همکاری در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی همراه و همیار این انجمن باشد .

شهردار زرند از آمادگی شهرداری برای انجام برنامه های فرهنگی خبر دادوتصریح کرد: شهرداری قصد دارد با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و با تعامل و همکاری با اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و حمایت از این نهاد فرهنگی برای توسعه شهر گام های اساسی بردارد و در تحقق این مهم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

وی به پرداخت نیم درصدحق انجمن کتابخانه ها اشاره و تصریح کرد: پرداخت به موقع این نیم درصد می تواندکمک بزرگی به اداره کتابخانه های عمومی و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در سطح شهرستان نماید .

رئیس انجمن کتابخانه های زرند نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای خود پرداخت و تصریح کرد:انجمن کتابخانه های شهرستان از برترین انجمن های استان می باشد.

قاسمی با اعلام اینکه حمایت و پشتیبانی شهرداری می تواند کمک های موثری به این انجمن در راستای فعالیتهای این نهاد نماید گفت: شهر زرند دارای ۷۰۰۰نفر عضو دائم و فعال می باشد.

وی به برگزاری برنامه های فرهنگی و اجرای مسابقات کتابخوانی در سطح شهر اشاره کرد و اظهار امیدواری کرد با همکاری نهادهای شهرستان بتوانیم خدمات فرهنگی خوبی ا به شهروندان ارائه دهیم .

انتهای پیام/روابط عمومی شهرداری زرند