به گزارش زرند نیوز ، به مناسبت ایام الله دهه فجر اولین همایش تفریحی گردشگری در قالب تور آفرود و شن نوردی با حضور پر شور زرندیها برگزار شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان ضمن حضور در جمع مردم گفت:استقبال پرشور مردم از این تور تفریحی گردشگری نشان داد تا چه اندازه این جاذبه های زیبای طبیعی که می تواند به نشاط اجتماعی منجر شود مورد توجه مردم قرار گرفته است.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از عوامل برگزاری این تور افزود: باید این منطقه برای بحث گردشگری مورد توجه قرار گیرد.

محمداسلامی رئیس میراث فرهنگی هم گفت: وقتی خودمان چنین جاذبه هایی داریم چرا باید جوانان شهرمان برای برگزاری تور آفروید به سایر نقاط استان بروند.

اسلامی از معرفی دو متقاضی برای ایجاد کمپ گردشگری کویری به استان خبر داد و گفت:در صورتی که تا پایان سال جاری این دو سرمایه گزار موفق به اخذ موافقت اصولی نشوند سرمایه گزاران جدید را معرفی خواهیم کرد.

نماینده اداره کل از شرکتهای صنعتی خواست نسبت به حضور کارگران و کارشناسان واحدهای صنعتی در تورهای تعریف شده از سوی میراث اقدام نمایند.

گفتنی است اولین تور گردشگری شن نوردی و آفرود در منطقه دهزوئیه با همکاری شرکت خدمات مسافربری ستاره جنوب ، کانون عاشقان آفرود و حامیان محیط زیست و میراث فرهنگی با برگزاری نمایش اسبهای اصیل ایرانی ،خودروهای کویرنوردی،نمایش قدرت ماشینهای آفرود در یک فضای آرام و پرنشاط برگزار شد.

انتهای پیام/

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :