مراسم جشن تکلیف دانش آموزان دبستان غیرانتفاعی طهورا با حضور فرهاد اسدی برگزار شد.

به گزارش زرندنیوز , معاون پرورشی آموزش و پرورش زرند دررسخنانی با اشاره به روایات و احادیثی از معصومین علیهم السلام گفت:جامعه پویا زمانی محقق می شود که دانش آموزانی پویا داشته باشد.

اسدی ضمن تبریک مکلف شدن دانش آموزان خطاب به والدین آنها گفت:سرنوشت و آینده کشور عزیزمان در گرو تلاش امروز فرزندان شماست و این مسئله اهمیت تربیتی را بیش از پیش نشان میدهد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خطاب به دانش آموزان افزود: شما آتیه سازان این کشور هستید و قدر خودتان را بدانید .دوران تحصیل دوران طلایی است .

اسدی سپس با استناد به روایتی گفت: دعای خیر دانش آموز در حق اولیا و معلمان مستجاب میشود پس بهترینها را برای سربلندی ایران اسلامی بخواهید و لحظه ای از تلاش برای کسب علم و دانش باز نایستید که سرنوشت خود و کشورتان در دستان شماست.

معاون آموزش و پرورش زرند سپس خطاب به دانش آموزان مکلف گفت:امروز به دنیای زیبای عبودیت وارد شدید.از امروز شما باید الگوی یک مسلمان واقعی برای دیگر دانش آموزان باشید.باید تغییرات رفتاری شما به سمت الهی شدن سوق پیدا کند.با خدا اگر رفیق باشید او هرگز رهایتان نخواهد کرد.

گفتنی است این مراسم با برنامه های جنبی و ویژه ای همراه بود و در آغاز مراسم سرکار خانم علوی فر مربی پرورشی با خیرمقدم به مدعوین از مکلف شدن ۶دانش آموز دختر دبستان خبر داد.

انتهای پیام/