مهندس مهدلو در دیدار با رئیس پلیس راهور:

همکاری شهرداری و پلیس راهور به مسائل شهری کمک شایانی نموده است .

سرگرد محمد ضیاءالدینی رئیس پلیس راهور زرندضمن دیدار با مهندس مهدلو شهردار زرند انتخاب ایشان را به سمت شهردار زرند تبریک و در خصوص مسائل و مشکلات ترافیکی شهر زرند به گفتگو نشستند .

به گزارش پایگاه خبری زرندنیوز , مهندس مهدلو شهردار زرند در این نشست از ارتباط خوب پلیس راهور با شهرداری گفت وبا اعلام اینکه همکاری شهرداری و پلیس راهور می تواند به مسائل شهری کمک شایانی نمایداظهار داشت: بسیاری از معضلات و مشکلات شهری با تعامل دوجانبه و در کمترین زمان ممکن به انجام خواهدرسید .

شهردار زرندبا اعلام اینکه زرندی بودن رئیس پلیس و دلسوزی ایشان در زمینه ترافیک و سلامت شهروندان بسیار حائز اهمیت می باشد افزود:دو محور میدان دانشگاه تا شهرک شهید باهنر و میدان امام خمینی تا سه راه محمد آباد از محورهای پرترافیک و خطرناک می باشند که باید با همکاری ادارات ذیربط برای آنها چاره ای اساسی اندیشیده شود .

شهردار زرند از ساخت تابلوهای جدید راهنمائی شهری خبر داد و اظهار داشت:طرح مطالعاتی و نقشه برداری این تابلوها انجام شده است و امیدواریم به زودی عملیات نصب آنها اغاز شود .

سرگرد ضیاء الدینی رئیس پلیس راهور نیز در این نشست ضمن تبریک انتصاب مهندس مهدلو به عنوان شهردار زرند از حمایت شهرداری در انجام پروژه های ترافیکی سطح شهر تقدیر کرد و افزود:سالانه هزینه های زیادی از سوی شهرداری ها برای مسائل ترافیکی هزینه می شود که همه آنها در راستای حفاظت از جان و مال شهروندان می باشد .

وی با اعلام اینکه رفع نقاط حادثه خیز و اصلاح علائم راهنمائی و رانندگی در حیطه وظایف شهرداری و پلیس راهور می باشدگفت: تمام سعی ما در پلیس راهور پائین اوردن خطاهای انسانی می باشدو امیدواریم با همکاری همه مدیران شهری در این راه به موفقیت برسیم .

وی عدم وجود پارکینگ های مناسب در سطح شهر را یکی از معضلات ترافیکی شهر دانشت و اظهار امیدواری کرد با همکاری شهرداری و شناسائی زمینهای خالی در خیابانهای اصلی این طرح نیز به سرانجام برسد .

انتهای پیام/