به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز قبل از ظهر امروز طی مراسمی در سینما آزادی با حضور مسئولین شهرستان مراسم تودیع و معارفه شهردار زرند برگزار شد

 

ورودی های شهرزرند مطلوب نیست

در این مراسم  باشکوه محمد باژیان” مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان با بیان اینکه شهر و شهرسازی یکی از مقوله های مهمی است که باید به آن پرداخته شود، اظهارداشت: ورودی های شهرزرند از جاذبه های مطلوبی برخوردار نیست میتوان گفت شهر زرند در این زمینه از دیگر شهرها استان عقب مانده تر است لذا در این زمینه بایستی تلاش بیشتری صورت بگیرد .

وی با عنوان اینکه همدلی اعضای شورای شهر باعث پیشرفت آن شهر می شود، تصریح داشت: زیباسازی شهر، مبلمان شهر، فضای سبز شهر و… از جمله کارهایی است که در شهرستان زرند باید به آن ها توجه ویژه ای شود

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان با اشاره به اینکه بحران زلزله در شهرستان زرند بسیار جدی است و شهرداری ها باید نظارت کنند تا منازلی مستحکم ساخته شود، ابراز داشت:شکی نیست  مردم شهرستان زرند از روند زمین لرزه ها در زرند آگاه هستند وبا زلزله زندگی خود را باید بگذرانند و بحران زلزله را جدی بگیرند.

وی خاطرنشان ساخت: بیش از ۴۰ درصد بناهای شهرستان زرند غیرمقاوم می باشند و حدود ۶۰ درصد آن مقاوم می باشند که باید تلاش شود همه بناهای شهرستان زرند مقاوم شوند. 

 

مهندس محمدی عملکرد رضایت بخشی داشت

حبیب ا… خنجری فرماندار شهرستان زرند نیز در سخنان خود از تلاش و خدمات محمدی شهردار سابق زرند تقدیر نموده و افزود: محمدی در زمان پرالتهابی سُکان شهرداری را در دست گرفت که ضمن هماهنگی مطلوب و مؤثر با فرمانداری و سایر ادارات شهرستان عملکرد رضایت بخشی را در کارنامه فعالیت های خود برجای گذاشت و برای وی آرزوی موفقیت و توفیق خدمت در پست های دیگر را نمود.

فرماندارزرند : در بخش دیگری از سخنان خود از رضا یزدان پناه سرپرست شهرداری زرند نیز تقدیر کرده و بیان داشت: باتوجه به اینکه درطول دوره سرپرستی و انتخاب شهردار ممکن است بحران هایی به وجود آید، یزدان پناه در زمان سرپرستی خود در شهرداری به خوبی این مجموعه و بحران های احتمالی را مدیریت نموده و با کمترین تنش و مشکلاتی امور شهرداری را به خوبی هدایت نموده است که بسیارجای تقدیر و تشکر دارد .

نماینده عالی دولت در ادامه افزود: با شناختی که از مهدلو بعنوان شهردار منتخب شهر زرند دارم و صداقت، پشتکار و جدیّت ایشان، مطمئنم که توانایی مدیریت این مجموعه را خواهد داشت و برای ساختن شهر زرند از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد

نماینده عالی دولت در شهرستان درادامه مراسم به ارائه خلاصه ای از شرح وظایف شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر پرداخت که از مهمترین آنها می توان به موضوع جلب مشارکت های مردمی اشاره نمود و تحقق این امر را به نفع شهرداری و شهروندان دانست و نیز یادآورشد،  با توجه به صنعتی بودن شهرستان زرند می توان ضمن تعامل و همکاری با واحدهای صنعتی و معدنی شهرستان و جلب اعتماد آنان، درراستای حفاظت و صیانت از حقوق شهروندان فهیم و متعهد زرند برای ساختن هرچه بهتر و زیباتر شهرتلاش و کوشش نمودتا شهری آباد ودر خور شان مردم ولایتمدار زرند بسازیم .

 

تدبیر و و مدیریت جهادی دو عامل پیشرفت

در قسمتی از این مراسم حجت الاسلام علی ابراهیمی امام جمعه زرند اشاره به عقب گرد کشور در نگاه جناحی و عدم ثبات مدیریت به دلیل نگاه جناحی افزود: ما بدون حب و بغض و بدون نگاه خطی و جناحی پیشرفت می کنیم.

وی در ادامه پیشرفت یک تمدن ، کشور ، استان و شهر را در گرو عواملی همچون عدم برکناری آدم های وارد ، عدم به کارگیری آدم های ناوارد و دچار روزمرگی  نشدن دانست

ایشان ضمن اشاره به کلام مقام معظم رهبری گفت: در مدیریت دو عامل تدبیر ،آینده نگری و و مدیریت جهادی می توانند باعث پیشرفت شوند. مدیریت جهادی به معنای خود باوری ، توکل به خدا و خلوص در کارها است.

 

به عشق زرند در کنار خدمت گذاران خواهم ماند

در قسمتی دیگر از این مراسم مهندس احمد محمدی شهردار سابق زرند ضمن ابراز خوشحالی از رضایت نسبی شهروندان در دوره متصدی گری ایشان در شهرداری اعلام کرد با تمام وجود به خاطر عشق به زرند به عنوان مشاور در کنار شورای شهر و شهردار خواهم بود.

شهردار سابق زرند ضمن قدردانی از زحمات مدیران شهرداری در زمان تصدی گری ایشان بر شهرداری گفت: اگر بین ما و شورای چهارم اصطحکاکی بوده بدلیل بحث در نحوه خدمت گذاری بوده است.

مهندی محمدی ضمن قدردانی از پدر و مادر خود ، عامل موفقیت خود را همسرش اعلام نمود.

 

عمران و آبادانی وظیفه شهرداری

رضا یزدانپناه سرپرست شهرداری رد قسمتی دیگر از این مراسم گفت : بنده مثل مهندس محمدی سخنور نیستم . آسفالت ، جدول گذاری و … وظیفه ماست. بنده در ۲۸ سال کار در شهرداری تمام فکر و ذکرم خدمت بوده است.

رضا یزدانپناه پست سرپرستی را سخت دانست و افزود : سرپرست بین خوف و رجا است.

ایشان با بیت شعری سخن خود را به پایان برد.

 

نیروی های شهرداری توانمند هستند

در انتها مهندس محمدرضا مهدلو به عنوان پانزدهیم شهردار زرند گفت : بنده با اتکا به خداوند و پشتوانه کمک معنوی شما به خودم اجازه ورود به این عرصه را دادم.

وی با اعلام اینکه نیروی انسانی یکی از مزیت های یک دستگاه است گفت: نیروی های شهرداری توانمند هستند و هیچ وقت معضل نخواهند بود.

“محمدرضا مهدلو” شهردار جدید زرند افزود: شهر زرند مردمانی با فرهنگ دارد و مردم باید با شهرداری زرند همکاری کنند تا این شهر پیشرفت کند.

وی با عنوان اینکه یک شهردار خوب باید همواره اخلاق نیکو و تربیت را در کار خود داشته باشد، تأکید کرد: انقلاب آسفالت باید با تلاش فراوان در شهر زرند راه اندازی شودتا چهره شهر رنگ زیبایی بخود بگیرد .

شهردار زرند با اشاره به اینکه تمرکز زادیی ما باید در کل شهر باشد و تنها به مرکز شهراتکا نکنیم  ، افزود: شهردار باید همیشه در کنارکارکنان و کارگران خود باشد که سعی من بر این است همیشه در کنار کارگران شهرداری زرند باشم و این را برای خود افتخارمی دانم.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :