فرماندار زرند تأکید کرد:
ضرورت اختصاص بودجه برای رفع مشکلات جاده یزدان‌آباد زرند
فرماندار زرند گفت: جاده مهم بین استانی از بخش یزدان‌آباد می‌گذرد که امید است با اختصاص بودجه بیشتر مشکلات آن را کمتر کنیم.

به گزارش پایگاه خبری زرندنیوز , حبیب‌الله خنجری پیش از ظهر امروز در همایش راهوران محله و طرح ارتقا امنیت ترافیکی با توجه به مشکلات جاده‌ای اظهار داشت: نه راه‌ها استاندارد است و نه خودروها و جاده مهم بین استانی از بخش یزدان‌آباد می‌گذرد که امید است با اختصاص بودجه بیشتر مشکلات آن را کمتر کنیم.

وی بیان داشت: ما اگر جان یک نفر را نجات بدهیم، انگار که جان جامعه‌ای رانجات داده‌ایم، بهترین کار این است که به جای نصب سرعت‌گیر خوب رانندگی کنیم، شوراهای اسلامی نیز نقش مؤثری در فرهنگ‌سازی در این زمینه دارند دارند، زیرا یکی از وظایف آن‌ها همین آموزش راهنمایی و رانندگی صحیح است.

بخشدار یزدان‌آباد نیز در این همایش اظهار داشت: سال گذشته ۱۱ هزار نفر در کشور به ویژه در راه‌های روستایی جان باختند که ۹۵ درصد حوادث جاده‌ای به دلیل خطای انسانی رخ می‌دهد که شایسته است برای ارتقا فرهنگ در تمام زمینه‌ها به ویژه رانندگی از خودمان آغاز کنیم.

ابوذر شهابی با تأکید بر اینکه سرعت‌گیرها در جاده به تنهایی نمی‌توانند در کاهش تصادفات نقش داشته باشند، تصریح کرد: جاده خطرآفرین است، بنابراین در مسیر باید ملاحظه همه چیز را کرد با تلاش‌های روزافزون پلیس راه استان کرمان شاهد کاهش تصادفات در بخش یزدان‌آباد بوده‌ایم.

همایش راهوران محله و طرح ارتقا امنیت ترافیکی در سالن همایش‌های تالار پالیز بخش یزدان‌آباد شهرستان زرند برگزار شد.

انتهای پیام/فارس