به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، حجت الاسلام علی ابراهیمی در نماز جمعه این هفته شهر زرند گفت : در بین مردم آخرالزمان حلال و حرام معنایی ندارد

حجت الاسلام ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر زرند در ابتدای سخن خود با اشاره آیات و روایات گفت : دینداری در آخرالزمان مثل نگه داشتن گلوله آتش در کف دست است. شکم مردم آخرالزمان خدای آنها و گوش به فرمان هوای نفس هستند. در بین مردم آخرالزمان حلال و حرام معنایی ندارد ، زن خدای آنهاست ، ایمانشان  فقط در زبان است و دانشمند آخرالزمان بدترین مخلوقات است.

وی افزود : در روایتی از امام صادق (ع) آمده است در آخرالزمان دین وارونه می شود ، آدم های بد جایزه گرفته و بدی جای خوبی را می گیرد. به فرموده پیامبر (ص) در آخرالزمان نجات حدیث ثقلین ؛ چنگ زدن به قرآن و عترت است

امام جمعه زرند در قسمتی دیگر از سخنان خود گفت : عمل به فرمایش ولی فقیه واجب است . عمل به فرمایشات ولی فقیه عامل موفقیت جامعه است.

ایشان در ادامه ضمن اشاره به وقایع دی ماه گفت : دی ماه در تقویم نظام جمهوری اسلامی ماه بصیرت ، آگاهی و حمایت از ولی فقیه است.

وی افزود : دشمنان در دی ماه امسال با برنامه ریزی و استفاده از گلوگاه اقتصادی و هزینه پول های آل سعود و با مدیریت آمریکائی منافقین را به میدان فرستادند و باعث آشوب و اغتشاش و نا آرامی شدند. سلطنت طلب ها و منافقین برنامه داشتن آشوب هایی  که از شهرهای کوچک شروع کرده بودند به شهرهای بزرگ برسانند.

ایشان افزود : دشمن از جایی که رهبری به آن اشاره داشتند وارد شد . وضع اقتصاد مشکل دارد و در هر خانواده جندین نفر بیکار وجود دارد.

حجت الاسلام ابراهیمی افزود : در جریان اغتشاشات اخیر دشمن از این مشکلات اقتصادی استفاده کرد و مردم با مشاهدات خود دیدند که هدف این آشوب ها مشکلات اقتصادی نیست و هدف را دین قرار دادند . مردم با این مشاهدات به صحنه آمده و روبروی اغتشاشگران ایستاده و از ولی فقیه حمایت کردند. که نتیجه آن آرام شدن کشور و رضایت رهبری از مردم بود .

امام جمعه زرند در انتها گفت : مردم به وظیفه خود عمل کردند و حالا نوبت مسئولین است که به وظیفه خود عمل کنند و نگاهشان به بیرون نباشد . مسئولین با اتکا به نیروهای داخلی و ایجاد فرصت برای آنها حق مردم را ادا کنند.

انتهای پیام/

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :