رئیس ستاد عتبات عالیات شهرستان زرند گزارش داد

مختصر عملکرد ستاد عتبات عالیات شهرستان زرند

رئیس ستاد عتبات عالیات شهرستان زرند حاج عباس ایرانمنش ضمن خیر مقدم به کلیه حاضرین در جلسه در مورد عملکرد ستاد عتبات عالیات شهرستان اینگونه بیان داشت :
شروع کار ستاد عتبات عالیات شهرستان زرند از سال ۹۳ بوده که در اوایل شروع کار ستاد عتبات عالیات این شهرستان رتبه ۱۱ و الان تقریبا در رتبه ۳ قرار گرفته ایم که قابل تقدیر است. امیدواریم عزت شهرستان حفظ شود .

وی گفت : تا کنون ۱۲۴میلیون وجه نقد ، ۶۰ گرم طلا و امسال تقریبا ۱۴۳۰ کیلو پسته جمع آوری شده و به ستاد عتبات عالیات ارسال شده است.

ایشان همچنین بیان داشت : تعداد ۱۰ نفر برای کارهای تخصصی از طرف شهرستان زرند اعزام شده اند و ۲۵ نفر همیار جهت جمع آوری کمک ها مشغول به خدمت هستند .

حاج عباس ایرانمنش گفت : تعداد ۹ عدد خشت کامل و ۷ عدد نیمه خشت و ۱۷ عدد ربع خشت تحویل ستاد عتبات عالیات شده است .

ایشان همچنین در خصوص کارهای انجام شده گفت:از کارهای انجام شده میتوان به ایجاد ۴ ستون که هر کدام چهار میلیارد تومان هزینه داشته توسط خیری بزرگوار مبلغ شانزده میلیارد تومان پرداخت شده که در حال اتمام میباشد.

وی از کلیه مسئولین شهرستان هم جهت بازدید از روند ساخت گنبد که در کرمان در حال اجرا میباشد دعوت نمودند.

امام جمعه محترم شهرستان زرند حاج آقا ابراهیمی از پیشنهاد بازدید مجموعه ساخت گنبد امام حسین علیه السلام را قابل تحسین دانستند و از این پیشنهاد استقبال نمودند .

در پایان هم صادق زاده معاون فرماندار گفت: در نظام جمهوری اسلامی ایران جوانانی فدا شدند که باید کمک کنیم و همچنین ضمن محکوم کردن اغتشاشات اخیر بیان داشت: انقلاب اسلامی با تکیه بر خون شهیدان توانست تمام این توطئه ها را خاموش کند و اعلام آمادگی کردند که در این امر خیر با تمام مسئولین ستاد عتبات عالیات شهرستان را یاری کنند و باید بیشتر اطلاع رسانی شود تا مردم در جریان این کار قرارگیرند.

در پایان هم کلیه مسئولین از نمایشگاه عکس ستاد عتبات هم بازدید کردند.

انتهای پیام/

 

خبرنگار محمدرضا ملکی