در بیانیه ای از سوی سپاه زرند:

به گزارش زرند نیوز همزمان با فرارسیدن حماسه ۹ دی ماه روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان زرند طی بیانیه ای مشترک از سوی فرماندهی و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان از مردم شهرستان زرند جهت حضور در راهپیمایی ۹ دی ماه دعوت به عمل آوردند.

متن بیانیه:

مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد. امام خامنه ای (مد ظله العالی)
حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید .. مردم در این روز، تیر خلاص را به سران فتنه شلیک و پشت پیکر نامبارک فتنه را به خاک مالیدند. روز نهم دی روزی است که مردم ایران نشان دادند که با بصیرتند و در میان گرد و غباری که فتنه گران به پا کرده اند هرگز، نه راه را گم می کنند و نه دست از راهبر واقعی که همانا ولایت فقیه است، بر می دارند حضور پرشور مردم دراین روز تمام فتنه ها و آشوب های دشمنان کینه توز را خنثی و سدی بزرگ در مقابل بحران آفرینان و آتش افروزان ساخت که مسلما به عنوان برگی دیگر در تاریخ کشورمان ماندگار شد. حماسه غرور آفرین ۹دی ۱۳۸۸، که هشتمین سالگرد خویش را می گذراند ، سالروز پیوند مجدد امت با ولایت و روز بیعتی عاشقانه با ولی زمان و روز پیروزی در آزمون بصیرت برای ملت سر افراز و جوانان ایران اسلامی می باشد. ملت همیشه در صحنه ایران در ۹دی ماه ۱۳۸۸ با رسوا کردن فتنه و فتنه گران به همه جهانیان ثابت کردند که تا آخرین نفس ازولایت وارزش های انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد و اجازه نخواهند داد نوکران استکبار جهانی و در راس آنها آمریکا ذره ای به مقدسات آنان خدشه وارد نمایند.
این جانب به نمایندگی از همه پاسداران وبسیجیان سپاه شهرستان زرند ، ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و به یاد ماندنی مصمم تر از همیشه با ادامه راه خود که همان دفاع از ولایت ،انقلاب و آرمان های متعالی آن است ضمن حضور در این روز حماسی ،از همه مردم ولایت مداروهمیشه در صحنه شهرستان زرند دعوت بعمل می آورد تا در حماسه بزرگ نهم دی شرکت نموده وباردیگر دشمنان و فتنه گران را برای همیشه مایوس ساخته و با مشت های گره کرده باردیگر فریاد مرگ برآمریکا ،مرگ براسرائیل ومرگ بر فتنه گر سردهیم واعلام می کنیم ،کسانی هم که به دنبال کمرنگ کردن فتنه و تبرئه سران فتنه در داخل هستند ، همان خیانت فتنه گران را نسبت به نظام اسلامی انجام می دهند. ، ومطئمن باشید ما امروز مدافعان از فتنه گران را در جرگه کودتا گران به حساب میاوریم ،اما نکته ایی که در پایان باید به گوش برخی ساده اندیشان برسانیم این است ، که بدانند پاسداران وبسیجیان همیشه در صحنه، به عنوان چشم بیدار جامعه از مدت ها قبل در حال رصد کردن ، شیطنت ها و اقدامات مذبوحانه برخی مسئولین ونمایندگان می باشند و لیکن نه تنها سپاه وبسیج ،بلکه همه آحاد ملت با هیچکس عهد اخوت نبسته اند و این اشخاص تا زمانی از حمایت مردم برخوردارند که از اصول اصیل انقلاب تخطی نکرده و از ولایت فقیه ذره ایی منحرف نشوند چرا که به فرموده حضرت امام (رحمت الله علیه ): ملاک و میزان هرکس حال فعلی اوست.

وعده دیدار :شنبه ۹دی ماه ۹۶ ساعت ۹:۳۰ صبح
مکان خیابان امام رحمت الله علیه روبروی بازار

والعاقبه للمتقین

سرهنگ دوم پاسدار علی اکبر شاهرخی – فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرند

محمد ایزدی – مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرند

انتهای پیام /