سردارابوحمزه درهمایش یاوران ولایت شهرستان زرند عنوان کرد:

هزاران نفر فـدا شدند تا این نظام اسلامی شکل گرفته است

به گزارش پایگاه خبری زرندنیوز ، سردار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان صبح امروز همزمان با هفته بصیرت در همایش یاوران ولایت که با حضور جمع کثیری از بسیجیان و مردم مومن و ولایتمدار زرند که در محل حسینیه ثارالله سپاه ناحیه زرند برگزار گردید طی سخنانی با اشاره به سه موضوع نفوذ ـ استحاله ـ و براندازی اظهار داشت : در مرحله اول اتفاقی که بعد از اتمام دوران دفاع مقدس افتاد بدلیل خساراتی که در طول دوران جنگ به کشور وارد شد ، لازم بود بحث بازسازی و سازندگی در کشور انجام شود که موضوع در دستور کار دولت سازندگی قرار گرفت و خدمات زیادی نیز انجام پذیرفت .

وی افزود: اما دراین راستا حزب کارگزاران سازندگی نیز شکل گرفت که با دیدگاه های مقام معظم رهبری در تضاد بود چرا که این حزب شرایطی رابرای کشور بوجود آورد عناصر خودش را در بدنه نظام جمهوری اسلامی نفوذ داد.

سردار ابوحمزه افزود : در مرحله دوم با تشکیل دولت اصلاحات بحث استحاله نظام کلید خورد ودر دولت اصلاحات شعارهایی با موضوعاتی همچون اصلاحات ، حقوق بشر ، دموکراسی ، گفتگوی تمدن ها و جامعه مدنی صورت پذیرفت .

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد : حال سئوال این هست که تعریف آنها از اصلاحات چیه ؟ اصلاحات ازدیدگاه اسلام ناب یک تعریف دارد ، اسلام از دیدگاه اسلام امریکائی یک تعریف دارد و اصلاحات اسلام علوی و رضوی هم یک تعریف دارد . به هرحال اینها قائل به کدام تعریف اصلاحات هستند .

ابوحمزه تصریح نمود : یک سرطیف اصلاحات مجمع روحانیت مبارز تشکیل می دهند و سر دیگر طیف اصلاحات ، نهضت آزادی ، جبهه ملی ، و سلطنت طلب و سازمان به اصطلاح مجاهدین انقلاب اسلامی تشکیل میدهند . که جبهه ملی را حضرت امام (ره ) فرمودند اینها مرتدند و نهضت آزادی را فرمدند اینها خیانت کردند .

وی افزود : چرا در دوران دولت اصلاحات ، جریانات و احزاب و افراد حقیقی و حقوقی به بسیاری از ارزشهاو هنجارهای اسلام و انقلاب حمله کردند و اینها را زیر سئوال بردند چه پاسخی اصلاح طلبان برای این موضوع دارند ؟

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اذعان داشت : مرحله سوم براندازی بود که در ۱۸ تیر سال ۷۸ یعنی ۱۰ سال بعد قائله کوی دانشگاه تهران ایجاد شد و بسیاری این افراد حقیقی و حقوقی که دردولت اصلاحات مسئولیت داشتند پشت جریان قائله کوی دانشگاه قرار گرفتند و چند روز کشور را دچار التهاب و ناامنی کردند ودر نهایت با تدبیر و روشنگری حکیمانه رهبر فرزانه حضرت امام خامنه ای ( مدظله ) در ۲۳ تیرماه همان سال مردم ما وارد صحنه شدند ودست رد زدند به این حرکتها و قافله ها ودر نطفه این کار خفه شد .

سردار ابوحمزه افزود : اینها همه طراحی ها با هدف براندازی نظام و تغییر قانون اساسی و جابجایی رهبری در ارکان نظام بود بنابراین همه این موضوعات را اینها پیش بینی کرده بودند .

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خطاب به مسئولین و تمامی اقشار جامعه اظهارداشت: بحث امروز ما اصل نظام است ، بحث انقلاب اسلامی و بحث اسلام و قرآن هست ، هزاران نفر فدا شدند تااین نظام اسلامی شکل گرفته است بیش از ۲۵۰ هزار شهید ، ۳۲۰ هزار مجروح ، ۱۱۰ هزار جانباز و ۴۰ هزار آزاده تقدیم انقلاب شده و فردای قیامت ما چطور می توانیم جواب اینها را بدهیم .

سردار ابوحمزه با اشاره وقوع فتنه سال۸۸ افزود : در این فتنه اولین کاری که کردند مسجد را آتش زدند و بعد حمله نمودند به برادران ما در نیروی انتظامی و بسیج و نیز حمله کردن به خودروها و اماکن دولتی وبه مقدسات دینی ما توهین کردند وتعداد زیادی شهید و مجروح شدند وحال جای تعجب است بعضی از مسئولین که در جایگاه مسئولیت هستند می گویند چرا سران فتنه آزاد نمی شوند .

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در بخش دیگری از سخنانشان بیان داشتند : بخشی از جامعه امروزی ما بدلیل فضای غبارآلود مجازی در معرض آسیب های اجتماعی قرار گرفته ،سپاه و بسیج جهت رفع این معظلات و ناهنجاریهای اجتماعی بحث گشت های محله ور و امنیت را در دستور کار خود قرارداده ودر برخی از مناطق استان به زودی این گشت ها راه اندازی میگردند.

وی همچنین در ادامه به موضوع راه اندازی صندوق های قرض الحسنه اشاره داشتند و بیان نمودند این صندوق ها توسط خود مردم و با منابع مردمی ایجاد می شود ودر مناطق روستایی به مردم ساکن روستا و بسیجیانی که مشکل مالی دارند کمک خواهد نمود .

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان همچنین اشاره ای به موضوع درمان واعزام تیم های درمانی به مناطق محروم خبردادند و بیان داشتند تیم های جهادی با محوریت پایگاه های بسیج و مجموعه معین بمنظور خدمت به محرومین جامعه من بعد به صورت ماهانه به مناطق محروم اعزام و طرح های سازندگی را اجرا می نمایند.

انتهای پیام/