زرند نیوز خبر می دهد؛
اختتامیه نخستین سوگواره هنر عاشورایی بیرق در زرند برگزار شد.

شب گذشته با حضور عکاسان استانی اختتامیه نخستین سوگواره هنر عاشورایی بیرق در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرند برگزار شد.

هدایت سلطانی زرندی در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار زرند نیوز، با بیان اینکه سوگواره هنر عاشورایی بیرق در گسترش فرهنگ عاشورایی موثر است، اظهار داشت: این سوگواره در شکوفا شدن استعداد های جوانان نقش به سزایی داشت.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این سوگواره افزود:
تعمیق‌بخشی نگاه مردم به ایام محرم، صفر و حماسه عاشورا، تلاش در بیان مصور احساسات عاشقانه مردم در سوگواری عاشورا از زاویه عکاسی، توسعه و ترویج فرهنگ محرم و عزاداری، تقویت و تبادل تجربه‌های عکاسی میان هنرمندان شهرستان، شناسایی نیروهای هنرمند عکاس شهرستان، پیوند میان هیئت‌های مذهبی و هنرمندان از اهداف برگزاری این سوگواره است.

دبیر برگزاری سوگواره هنر عاشورایی با بیان اینکه در اختتامیه این سوگواره سجاد رنجبر، فاطمه مومنی و حسین افروزه در بخش دوربین مقام های اول تا سوم را کسب کردند، خاطرنشان ساخت: هادی علیزاده، محسن ربانی و فهیمه سادات حسن زاده نیز در بخش موبایل مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

وی با اذعان اینکه از تعدادی از عکاسان شایسته نیز تقدیر شد، ادامه داد: در پایان مراسم از نمایشگاه عکاسان برگزیده رونمایی شد.

انتهای پیام/