بیانیه مشترک فرماندهی ومسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه زرند به مناسبت هفته بسیج

تا بسیج هست، نظام اسلامی و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد؛ این یک رکن اساسی است امام خامنه ای مد ظله العالی

در آسمان پر نور عزت و افتخار, گاهی اخترانی با درخشش بیشتر, چشمها را به سمت و سوی خود جلب می کنند . این ستارگان فروزان, آرایش آسمان جهاد و شهادت را جلوه ای دیگر می بخشند

هفته مبارک بسیج مترادف با نام جوان مردانی است که عطر وجودشان عالمی را پرفروغ و مصفی می کند. گر چه تمام ایام همراه با واژگانش قادر به وصف بسیج و بیان گوشه ای از سجایای آن نیست اما در هفته بسیج که بهار گفتار در باب این فرشته قدسی است باید حق کلام در خصوص این واژه زیبا ادا شود.

لذا شایسته است دفتر دل را گشود, جوهر فکر را تراوید و قلم خلوص را بدست گرفت و با مرکب سبز بر کاغذ سفید نگاشت که براستی بسیجیان کربلائیان برگزیده ای هستند که نزد آسمانیان برتر و نام آورترند. آنان طالب کوی جانان وسودای عبودیت خدا درسر دارند.

بسیج نام مردانی است که در هولناکترین لحظات زندگی , بی اعتنا به نام و نان, از مال و منال بریده و با سمند عشق از قله ترس گذشته و دشت خطر را در نوردید و با مدد خون بیرق سه رنگ پیروزی را در مرتفع ترین آسمان ایثار به اهتزاز درآوردند.

بسیجی عاشق دلباخته ای است که بیاد تنهایی علی (علیه السلام) برای مظلومیت امام حسن (علیه السلام) و به نام تشنگی امام حسین (علیه السلام) همراز کویر با سوزش عطش وسوسه آب نکرد و از میدان امتحان الهی سربلند و پیروز بدر آمد . گل اندیشه بسیج معطر به محمد (صل الله علیه وآله وسلم) , مزین به نور علی (علیه السلام) است و لذا با یک اشاره علی, چشم بسته در راه خدا سر میدهد.

بسیج همان بسیج است که روزی بلای جان ضد انقلاب بود , یک روز خار چشم دشمنان گشت, روز بعدش سد راه متجاوزان به کشور شد و اکنون نیز گوش به فرمان ولی امر خود , حافظ و پاسدار ارزشهای متعالی اسلام و انقلاب است .

در فرهنگ بسیج تا قیام قیامت راه امام عزت , کلام رهبری سعادت, کشته شدن در راه خدا کرامت, اسرائیل غاصب و آمریکا دشمن شماره یک ملت ایران است .
قلب‌های نورانی و دلباخته میلیونها بسیجی عاشق، لبریز از عشق و ارادت به مقتدای خویش حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) است و در این راه همیشه مستحکم و پایدارند و همواره گوش به فرمان ولایت آماده جانثاری در راه سربلندی و عزت اسلام و سرافرازی ملت مسلمان ایران می‌باشند و دشمنان کوردل باید بدانند ملتی که چنین، نیرویی دارد هیچ‌گاه شکست نمی‌خورد و بسیجی همیشه در تقابل با هر فتنه‌ای و توطئه‌ای در سنگر بسیج ایستاده تا هر تحریمی را به فرصت تبدیل کند، چرا که او در زمان دفاع از میهن خویش، فرزند محرم و گوش به فرمان ولایت است و در جنگ نرم در مصاف با تنگنای اقتصادی فرزند رمضان است و در هر شعبی که قرار بگیرد آن را به پیشرفتی عظیم مبدل می سازد .

این جانب با تبریک هفته بسیج وهمچنین تبریک ویژه به پاسدران وبسیجیان مدافع حرم خصوصا مالک اشتر زمان سردار سرلشکر سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی به جهت نابوی داعش در منطقه وگرامی داشت یاد وخاطره شهدای والامقام خصوصا شهدای بسیج ،شهدای مظلوم مدافع حرم از خداوند متعال عزت وسرافرازی همه بسیجیان مخلص را در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) وفرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای مد ظله العالی از خداوند سبحان مسئلت واز ایزد منان می خواهیم که ما در صف بسیجیان سرافراز قرار داده واز اخلاص ومعرفت ویقین آنان جرعه ای بر ما بنوشاند وبه همه ما منش وتفکر وسیره علوی ،حسینی (علیهم السلام ) وعاشورایی عطا فرماید.
انشاء الله

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :