به گزارش پایگاه خبری اخبار زرند  به مناسبت سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، راهپیمایی شکوهمندی با حضور اقشار مختلف مردم در شهرستان زرند برگزار شد.

در این راهپیمایی که با حضورفرماندار ، امام جمعه ، مسئولین اجرائی شهرستان، اقشار مختلف مردم، دانش آموزان، دانشجویان ، بازاریان و طلاب حوزه های علمیه همراه بود، از میدان معلم آغاز و تا کانون المهدی زرند ادامه داشت. مردم مومن وولایتمدار شهرستان زرند بار دیگر انزجار و عدم اعتماد خود را به آمریکای جنایتکار اثبات کردند و با مشت های گره کرده، یکصدا و با فریاد بلند شعار ( مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ) را سر دادند و پرچم آمریکا و اسرائیل جنایتکار را به آتش کشیدند و سخنران این مراسم حجت الاسلام ابراهیمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زرند بود.

حجت الاسلام “علی ابراهیمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان زرند در این مراسم راهپیمایی باشکوه با بیان اینکه یوم الله ۱۳ آبان ماه روز اتحاد علیه استکبار و استکبارستیزی و هنر انقلاب اسلامی و پرورش جوانانی انقلابی و استکبارستیز همچون شهید عظیمی ها است. اظهار داشت: امروز روز بصیرت، روز دشمن شناسی وروز اتحاد علیه استکبار واستکبار ستیزی است.

ابراهیمی بیان نمود : سیزده آبان یادآور حماسه ملت ستمدیده ایران است، روزی که غنچه های انقلاب اسلامی شکفته شد. طراوت و زیبائی یافت. روزی که استعمارگران را مأیوس ساخت و درسی به آنان آموخت که توان فراگرفتن آن را در هیچ مکتبی نداشتند.

وی تصریح نمود : تمام ظلمی که در جهان به وجود می آید به دست آمریکای ستمکار است و کار استکبار این است ملت هایی می خواهند وحدت ویکپارچگی داشته باشند تفرقه بین آن ها به وجود بیاورد واین از خوی ددمنشی آنهاست .

حجت الاسلام ابراهیمی در ادامه افزود: خداوند اراده کرده است و ملت ایران را در مقابل استکبار جهانی قرار دهد چراکه آینده جهان به دست شما جوانان و نوجوانان ایران زمین رقم می خورد به شرطی که ولی شناس و دشمن شناس باشیم.

امام جمعه زرند با اشاره به اینکه امام زمان(عج) نگاهش به ملت ایران است، گفت: آینده روشن به دنبال ملت ایران است و دشمن شکست خواهد خورد و امیدواریم خداوند متعال پرچم پیروزی را به دست شما جوانان بدهد.

انتهای پیام /
خبرنگار : اکبرابراهیمی زرندی

این خبر را به اشتراک بگذارید :