اخبار زرند : بعد از انتشار اخباری مبنی بر حمایت دکتر حسین امیری از سران فتنه ایشان طی یادداشتی در کانال تلگرامی خود در این خصوص توضیحاتی دادند که در ادامه این یادداشت آورده شده است.

یادداشت:

وظیفه داریم در راستای وحدت و یکپارچگی نظام تحت منویات مقام معظم رهبری تلاش نماییم / در شرایط حساس کنونی تاکید بر انسجام و همبستگی ملی است

سلام بر مردم شریف و شهید پرور شهرستان های زرند و کوهبنان

ضمن تشکر از مواضع دلسوزانه امام جمعه محترم و سایر عزیزان، در خصوص تذکری که در صحن مجلس به امضای اینجانب هم رسیده است به استحضار می رساند که نامه‌ای نبوده، هدف این بود که در قالب تذکر از رئیس جمهور خواسته شود در شرایط حساس کنونی که بدخواهان این ملت به دنبال بهانه می گردند برای تفرقه و دو قطبی کردن جامعه و یا اعمال تحریم‌های جدید یا یارگیری حول محور آمریکا و همپیمانانش علیه ایران محدودیت های ایجاد نمایند.

همین دیروز در مجلس بحث‌هایی بود با حضور وزیر امور خارجه که با توجه به دیوانگی ای که در هیئت حاکمه جدید آمریکا وجود دارد و البته از طرف ما هم آمادگی لازم وجود دارد تاکید بر حفظ انسجام و همبستگی ملی بود.

در این درخواست از رئیس جمهور خواسته شده که اقداماتی جهت وحدت ملی و حل مشکل و اقنای افکار عمومی صورت گیرد.

مقام معظم رهبری هم هیچ جا امر نکرده اند که کسی برای حل مشکل اقدام نکند و حرفی نزند اطلاع هم ندارم که حتی ایشان چنین نظری داشته باشند.انتظار هم نیست که رئیس‌جمهور بدون نظر مقام معظم رهبری در این خصوص اقدامی ‌نمایند. تشخیص ما در راستای منافع ملی بر اساس سوگندی که در مجلس خورده ایم بوده است.

امام جمعه محترم و سایر ائمه محترم جمعه و مردم عزیز در این چند سال به ارادت بنده به رهبری و ولایت فقیه خوب واقفند و خلاف آن هم تا به حال نبوده و انشاالله نخواهد بود.

وظیفه خود می‌دانیم که همواره در راستای وحدت و یکپارچگی تحت منویات مقام معظم رهبری به کمک ائمه محترم جمعه، مسئولین و مردم عزیز تلاش نماییم.

“ومن الله توفیق”

حسین امیری خامکانی
نماینده مردم شریف زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام /

این خبر را به اشتراک بگذارید :