فرمانده انتظامی شهرستان زرند :

سه هزار زن معتاد در زرند !
فرمانده انتظامی شهرستان زرند گفت :
نیروی انتظامی مهمترین نهاد نظارت اجتماعی و اصلی ترین متولی ایجاد امنیت در جامعه است .

سرهنگ نور علی چوگانی به مناسبت هفته ناجا در جمع اصحاب رسانه بیان داشت :هفته نیروی انتظامی با شعار امنیت برای همه و همه برای امنیت آغاز شده است و دستیابی به این مهم با مشارکت همه مردم صورت میگیرد .

وی افزود :قریب ۱۱۷هزار خبر از طرف همشهریان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ثبت شده است که متاسفانه تعداد ۴هزارو پانصد خبر صحت نداشته است که باعث اخلال در ارائه خدمات مامورین شده است .

ایشان با اشاره به اینکه در ۷۹درصداخبار دریافت شده مامورین در کمتر از ۱۰دقیقه ودر ۱۶درصد موارد بین ۱۰تا ۱۵دقیقه در محل حاضر شده اند.
سرهنگ چوگانی از تشکیل ۱۲۷۸۵پرونده در یکسال اخیر خبر داد که جهت اجرای حکم به مراجع قضایی تحویل شده است .

وی سرقت را یکی از عوامل نا امنی دانست و از کشف ۷۰درصد سرقت ها توسط مامورین اشاره کرد و در این راستا تعداد ۴۴۵سارق در این مدت دستگیر و روانه زندان شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان زرند از همشهریان خواست جهت کاهش سرقت از تجهیزاتی از قبل ردیاب ، دزدگیر برای خودرو و نصب دوربین در اماکن کسب کار و منازل استفاده کنند.

وی افزود :در بحث سرقت محصولات پسته نسبت به سال گذشته کاهش داشتیم و سارقان پسته تا پایان فصل برداشت در زندان نگهداری می شوند.

چوگانی با ابراز تاسف اظهار داشت :حدود ۱۵هزار نفر معتاد در شهرستان وجود دارد که ۳هزار نفر را بانوان تشکیل میدهند .

ایشان از کشف یک تن انواع مواد مخدر درریک سال اخیر و برخورد جدی با خورده فروشان خبر داد.

چوگانی بیکاری رامهمترین علت روی آوردن جوانان به مواد مخدر عنوان کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان زرند ادامه داد در بحث نزاع های خیابانی متاسفانه نسبت به سال گذشته ۳۰درصد افزایش داشتیم .

وی با اشاره به امنیت نسبی حاکم بر استان تصریح کرد :
هیچ ارازل و اوباش فعالی در شهرستان نداریم .
وی همچین یا گلایه از برخی رانندگان متخلف گفت :تعداد۱۶۰۲خودرو و۲۲۲۴دستگاه موتور سیکلت در طول یکسال توسط مامورین توقیف شده است.

وی افزود :تعداد یک هزار مجروح و ۳۰کشته در یکسال اخیر در سطح جاده های شهرستان داشته ایم و از گردنه ی ده علیرضا ، تقاطع شهرک شهید باهنر و دو راهی قطران به عنوان حادثه خیز ترین مسیرها نام برد .

سرهنگ چوگانی خواهان استقبال خیرین در امر امنیت شد .

ایشان از راه اندازی پلیس فتا در شهرستان خبر داد و گفت : وظیفه این پلیس رسیدگی به جرایم رایانه ایی و فضای مجازی است و همشهریان میتوانند جهت پیگیری به ساختمان پلیس راهنمایی و رانندگی در بلورآزادی مراجعه نمایند .

چوگانی در پایان از جمله برنامه های نیروی انتظامی در این هفته دیدار یا خانواده شهدا ، مسابقات ورزشی و کوهنوردی ، غبار روبی قبور شهدا  عنوان کرد.

انتهای پیام /