سرپرست شهرداری زرند :

محور میدان دانشگاه آزاد تا شهرک شهید باهنر در حوزه استحفاظی شهرداری نیست.

اخبار زرند : نشست فوق العاده تعیین حوزه استحفاظی و ترافیکی زرند با حضور مهندس رحمانی رئیس شورای شهر زرند،یزدانپناه سرپرست شهرداری،رئیس پلیس راهور زرند،رئیس پلیس راه زرند_یزد معاونین شهرداری برگزار شد .

یزدانپناه سرپرست شهرداری زرند در این نشست با اعلام اینکه این جاده یک معبر ترانزیتی می باشد که شهرداری نمی تواند خدمات موثری به شهروندان بدهد .

سرپرست شهرداری زرند افزود:اگر این معبر تحویل شهرداری بود شهرداری زرند می باید تمامی خدمات و امکانات و تجهیزات آن را در نظر بگیرد و در راستای خدمات به شهروندان اقدام نماید .

وی ضمن تقدیر از همکاری اداره راهداری زرنداظهار داشت: خوشبختانه این نهاد در حال آسفالت و بهسازی این معبر می باشد وسعی داریم با تامین امکانات مورد نیاز همراه این نهاد باشیم.

رضایزدانپناه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره جان باختگان چند روز گذشته در این مسیر گفت:همواره بر این عقیده هستیم که برای شهروندان باید از بهترین امکانات و تجهیزات استفاده نماییم .

وی گفت:زرند:محور میدان دانشگاه آزاد تا شهرک شهید باهنر در حوزه استحفاظی شهرداری نیست ولی شهرداری بر اساس وظیفه ذاتی خود به ارائه خدمات به شهروندان می‌پردازد .

ایرج رحمانی رئیس شورای شهر زرند نیز در این نشست با اعلام اینکه شهرداری در طی چند سال گذشته سعی داشت بلوار شورا را راه اندازی و آسفالت نماید گفت: راه اندازی این بلوار در شرایط کنونی از حد و توان شهرداری خارج می باشد.

وی اظهار داشت:هر گونه خدمات در حوزه استحفاظی و طرح تفصیلی شهر زرند برعهده شهرداری می باشد و امیدواریم باهمکاری هم بتوانیم خدمات موثری را به شهروندان ارائه نماییم.

مهندس پورحبیبی رئیس اداره راهداری ،سرگرد ضیاءالدینی رئیس پلیس راهور، سروان کاظمی رئیس پلیس راه زرند یزد نیز به ارائه نظرات و دیدگاههای خود در این خصوص پرداختند .

انتهای پیام/روابط عمومی شهرداری زرند