فرمانده نیرو انتظامی زرند :

نیروی انتظامی به دنبال برقراری امنیت پایدار در جامعه است

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زرند گفت: نیروی انتظامی به عنوان خادم مردم همواره به دنبال برقراری امنیت پایدار در جامعه بوده است.

اخبار زرند : نورعلی چوگانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم اظهار داشت: نیروی انتظامی به عنوان خادم مردم همواره به دنبال برقراری امنیت پایدار در جامعه بوده و هفته ناجا فرصتی برای تعامل بیشتر با مردم و مسؤولان در راستای ارتقا آن در جامعه است.

وی با اشاره به اینکه هفته نیروی انتظامی از ۱۴ مهر ماه با شعار «پلیس برای امنیت، امنیت برای همه» آغاز می‌شود، افزود: در همین راستا نیز برنامه‌های مختلفی از جمله برگزاری آیین غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا، صبحگاه مشترک و محفل انس با قرآن و حضور معنوی کارکنان در نماز جمعه انجام می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زرند ادامه داد: دیدار با امام جمعه و خانواده معظم شهدا، سخنرانی در نماز جمعه و بیان دستاوردها و عملکرد این نیرو در شهرستان، تقدیر از کارکنان ساعی و وظیفه، کوهپیمایی، عیادت از بیماران و اهدای خون از دیگر برنامه‌های در دست اقدام این هفته در شهرستان است.

چوگانی با قدردانی از تلاش‌های اصحاب رسانه تصریح کرد: اصحاب رسانه به عنوان بازوان مقتدر پلیس در آگاهی‌‌بخشی و اطلاع‌رسانی عملکرد و اقدامات پیشگیرانه در راستای کاهش جرایم و آسیب‌های اجتماعی به شمار می‌روند.

وی موفقیت نیروی پلیس را نتیجه تلاش مخلصانه و شبانه‌روزی عوامل انتظامی شهرستان دانست و بیان داشت: به‌کارگیری اقدامات پیشگیرانه از جمله طرح آموزش همگانی و هشدار پلیسی در مساجد، مدارس و محله‌ها، افزایش گشت‌های فوریتی پلیس ۱۱۰ و همچنین همکاری و تعامل بیشتر مردم با پلیس بسیار مؤثر بوده است.

انتهای پیام/فارس