سرپرست شهرداری زرند :

شهروندان باید در جشنها و مراسمات همراه و همیار شهرداری زرند باشند.

اخبار زرند : در پی انتشار خبری مبنی بر ماندن زباله در یکی از معابر شهر زرند سرپرست شهرداری زرند با اعلام اینکه روزانه نزدیک به ۴۰ هزار کیلو گرم زباله از سطح شهر زرندجمع آوری می شود گفت: همواره سعی داشته ایم با ارائه برنامه های منظم زمان ماندن زباله در کنار خیابان ها و مخازن زباله را در سطح شهر به کمترین حد ممکن برسانیم .

وی با اعلام اینکه روزانه کامیونها و خودروهای حمل زباله در سطح شهر زرند مشغول به فعالیت و جمع آوری پسماندها می باشند گفت:یکی از بهترین راه حلهای نماندن زباله در سطح شهر ، قرار دادن زباله ها در ساعتهای مشخص شده از سوی شهرداری می باشد .

وی با تاکید بر این که روزهای جمع آوری پسماند در محدوده هر محله مشخص می باشد تصریح کرد:شهروندان باید در جشنها و مراسمات ملی و مذهبی همراه و همیار شهرداری زرند باشند نه اینکه خود برای شهرداری مشکل آفرین شوند .

وی افزود: در این شهر با وسعت زیاد و حجم بالای کاری نباید فقط یک مسئله خاص بعنوان مثال ماندن چند کیلو زباله در جوی شهر است مسئله ای شود که همه ما را به کم کاری متهم نمایند .

وی تصریح کرد: بنده با حفظ سمت معاون خدمات شهری سرپرستی شهرداری را عهده دار شده ام و شهروندان عزیز مطمئن باشند که هیچ گاه حیطه کاری و وظیفه محوله بر دوش خود را ترک نخواهم کرد .

وی از شهروندان خواست در ایام محرم و صفر به یاری شهرداری بشتابند و این نهاد را همواره در کنار خود ببینند .

انتهای پیام/روابط عمومی شهرداری زرند