رئیس مرکز بهداشت زرند عنوان کرد:

اجرای ۱۸ طرح بهداشتی و درمانی در زرند

رئیس مرکز بهداشت شهرستان زرند گفت: ۱۸ طرح مختلف بهداشتی و درمانی در شهرستان زرند با اعتبار ۸۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در حال احداث است.

به گزارش زرندنیوز ، ماشاءالله عرب‌پور صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چهار خانه بهداشت روستایی در مناطق حمیدیه، داهوئیه، سلیمان‌آباد و سنگ سیریز در مجموع با اعتبار ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال آماده بهره‌برداری هستند.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان زرند بیان داشت: این طرح‌ها از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی و در مدت زمان ۶ ماه احداث شده‌اند.

عرب‌پور عنوان کرد: همچنین ۶ مرکز بهداشتی و درمانی در مناطق سیریز، نعیم‌آباد، یزدان شهر، سربنان، محمدآباد،عزیزآباد و چهار پایگاه بهداشتی و درمانی در مناطق اکبرآباد، شهرک امام خمینی (ره)، شماره ۳ شهری، مرحوم یزدانی با جمع اعتبار ۶۱ میلیارد ریال در دست اجراست.

وی تصریح کرد: این پروژه‌ها نیز از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی و با زیربنا ۴ هزار مترمربع بین ۳۵ تا ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث هستند.

عرب‌پور گفت: مرکز آموزش بهورزی شهرستان زرند با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال و یک هزار و ۲۰۰ مترمربع زیربنا با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی و اورژانس یزدان شهر و شماره ۲ زرند با اعتبار ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال ۵۰ تا ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث است.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان زرند از احداث خانه پزشک و ساختمان سرایداری مرکز بهداشتی و درمانی بهاآباد خبر داد و گفت: این ساختمان با ۱۵۰ مترمربع زیربنا و اعتبار ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و با ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث است.

انتهای پیام/فارس