سرهنگ عبدلعلیزاده:

اخبار زرند : به مناسبت هفته دفاع مقدس به همت پایگاه مقاومت شهدای ارجمندیه از ۹ نفر از زرمندگان بسیجی در طول دوران دفاع مقدس تجلیل شد .

راوی این مراسم سرهنگ عبدلعلیزاده بود و این مراسم در تکیه ابوالفضل عباس(ع) ارجمندیه برگزار شد.

سرهنگ عبدلعلیزاده گفت : اهداف کلی نظام جمهوری اسلامی ایران در راستای قیام امام حسین(ع) شکل گرفته است که این خود یک موضوع مهم برای ما محسوب می‌شود و نیاز است در این زمینه با یادآوری نام و خاطره شهدا به اهداف والا دست یابیم.

وی افزود: انتقال اهداف واقعه کربلا به نسل جوان امروزی باید از اولویت ارگان‌های مربوطه برای تقویت روحیه ایثار و مقابله با انواع هجمه‌ها باشد که در این زمینه نقش مسئولان و متولیان مربوطه حائز اهمیت بسیار است و امید داریم که برای پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی بتوانیم پیشگام عمل کنیم.

این راوی دفاع مقدس بیان کرد: نهضت امام حسین(ع) پرچمدار ایثار، جانفشانی و از خودگذشتگی در مسیر حقیقت و خداجویی در ادامه نهضت رسول‌الله(ص) بود و رزمندگان اسلام توانستند با قیام تاریخ‌ساز خود مردم را آگاه کرده و ظلم و جور یزیدیان را آشکار کنند.

ایشان بیان کرد: برگزاری یادواره‌ها به عنوان یک وظیفه مهم باید مورد توجه همگان قرار بگیرد که در این زمینه بهره‌گیری از ظرفیت‌های روحانیون و مداحان امری لازم و ضروری است که باید بتوانیم با تعاملات همه‌جانبه این فرهنگ ارزشمند را بین همگان ترویج دهیم.

وی تصریح کرد: رشادت‌ها، ایثار و فداکاری‌های رزمندگان اسلام نیز در جبهه‌های حق علیه باطل در هشت سال دفاع مقدس در تداوم قیام عاشورا بوده که رزمندگان کشورمان با تاسی از امام حسین(ع) جلوه‌ای زیبا از ایثار و شهادت‌طلبی را به نمایش گذاشته و اجازه دستیابی دشمنان به اهداف شوم خود را ندادند

انتهای پیام /