مهندس محمدی در اخرین نشست شهرداری زرند :

شورای چهارم به زور مرا به شهرداری آورد و شورای پنجم به زور مرا کنار گذاشت!

اخبار زرند : شهردار زرند در اخرین نشست خود در شهرداری زرند ضمن تقدیر از فعالیتهای همه نیروهای شهرداری اتفاقات مثبت دوسال گذشته را ماحصل تلاش همه نیروهای شهرداری دانست و اظهار داشت: شهرداری دارای رکود های فنی و عمرانی و اقتصادی شده بود که توانستیم با همت و یاعلی همه نیروهای شهرداری انها را برطرف نماییم .

وی ضمن تقدیر از حمایتهای اعضای شورای شهر گفت:شورای چهارم به زور مرا به شهرداری اورد و شورای پنجم به زور مرا کنار گذاشت ولی با این حال با سرافرازی و سربلندی شهرداری را تحویل میدهم .

شهردار زرند افزود:شهرداری سالانه بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان باید در زمینه آسفالت معابر هزینه کند تا نیاز شهر زرند در این زمینه رفع شود .

وی گفت:هر چند اتفاقات خوبی برای شهر زرند افتاده است ولی هنوز باید با تزریق پول و اعتبارات مورد نیاز پروژه های نیمه کاره از جمله ساختمان اداری شهرداری،شهربازی،پارکهای جدید و…تمام شود.

مهندس احمد محمدی تصریح کرد:ی داشتیم در زمان مدیریت شهرداری تمام تهدیدهایی که وجود داشت شناسایی کردیم و از انها بهترین فرصت ها را ساخته ایم و امروز نقطه اتکال شهرداری شده اند .

وی افزود:هنوز ده درصد تهدیدهای شهرداری را به فرصت تبدیل کرده ایم و جا برای شناسایی سایر تهدیدها وجود دارد .

مهندس محمدی گفت: بسیاری از مشکلات شهر زرند را نیروهای شهرداری برطرف میکنند و اما از کمترین مزایا و امکانات شهری برخوردار هستند و حقوق دریافتی آنها در کمترین حد ممکن می باشد .

وی در ادامه تصریح کرد:هیچ گاه تجارب و برنامه های خود را مخفی نکرده و ان را با دل وجان دراختیار شهردار اینده قرار خواهم داد چرا که معتقدم اگر اگر شهر زرند دچار مشکل شود این مشکل برای بنده هم هست و فقط مشکل عده ای خاص نخواهد بود

وی تصریح کرد:اگر کسی شهردا زرند مشود باید بداند که حق و حقوق ۷۰ هزار نفر از مردم را به گردن خواهد داشت و باید برای رضایت آنها تمام سعی و تلاش خود را بکار گیرد و هیچ گاه از زیر بار مسئولیت شانه خالی نکند.

وی افزود:شورا ،شهرداری،شهردار باید پتانسیلهای شهر زرند را بیش از پیش شناسایی کنند و در جهت تبدیل آنها به نقطه قوت بدیل نمایند .

وی تصریح کرد:امیدوارم شهرداری قویتر،دلسوزتر،مهربانتر،باپشتکار بیشتر بر شهرداری حاکم شود و کسی بیاید که بتواند علاوه بر حاکمیت بر مشکلات شهر بر دل نیروهای شهرداری نیز حکومت نماید .

وی با اعلام اینکه من از کشتی شهرداری در حال پیاده شدن هستم ولی سعی می کنم همواره در کنار این مجموعه باشم گفت:بدی ها و ناراحتی های که از من به دل دارید را ببخشید و از شهروندان زرندی نیز میخواهم که تمام کم کاریها،ناتوانی های مرا در شهرداری ببخشند و مرا حلال نمایند .

وی در پایان برای اعضای شورای دور پنجم و نیروهای شهرداری موفقیت و سربلندی را آرزو کرد

رضا یزدانپناه سرپرست شهرداری زرند نیز در این مراسم گفت:من با عنوان نیروی شهرداری تمام سعی و تلاش خود را برای ابقا مهندس محمدی بکار گرفتم و اولین باری بود که با ناراحتی به شورای شهر رفتم .

یزدانپناه تصریح کرد:ما امده ایم برای شهر زرند و شهروندان خدمت کنیم و این را برای خود افتخار میدانیم و هیچ گاه به دنبال پست و مقام نبوده ایم و نیستیم.

وی گفت:هیچ گاه از سرپرستی شهرداری خوشحال نبوده و خیری از این پست ندیده ایم چرا که شهرداری یک مجموعه وسیع می باشد و کار کردن در این مسند بسیار مشکل می باشد و من به عنوان امانت نگه دار مجموعه شهرداری تا زمان معرفی فرد مورد نظر شهرداری می باشم .

سرپرست شهرداری زرند‌ افزود:مهندس محمدی فردی با پشتکار،دلسوز،بااراده قوی هستند و کاش با رایزنی های بیشتر ایشان همچنان در این مسند باقی می ماندند .

رضا یزدانپناه تصریح کرد:در طول دوران مسئولیت مهندس محمدی به سمت شهردار زرند درسهایی خوبی گرفته ایم و سعی میکنیم این درسها را در طول خدمت به شهروندان بکار گیریم.

انتهای پیام/روابط عمومی شهرداری زرند