فرماندار زرند خبر داد :
با اعتبار ۹ میلیارد ریال پل زغالشویی زرند بازگشایی شد
با پیگیری‌ مسؤولان و اعتبار ۹ میلیارد ریال، عبور و مرور از مسیر پل زغالشویی زرند آغاز شد.

اخبار زرند : با پیگیری‌های مستمر مسؤولان ذیربط و تلاش شرکت فولاد زرند ایرانیان عبور و مرور از مسیر پل زغالشویی زرند دوشنبه شب آغاز شد، در پی مصوبه شورای ترافیک شهرستان این پل از شرکت فولاد زرند ایرانیان به شهرداری زرند تحویل  و توسط واحد حمل و نقل شهرداری خط‌کشی شد.

حبیب‌الله خنجری با بیان اینکه بازگشایی این پل تاثیر مهمی در روان‌سازی ترافیکی محور کمربندی زرند به سمت شهرک‌های اطراف،کارخانه‌ها و جاده ترانزیتی محور زرند به مشهد دارد، گفت: این پل در راستای برنامه‌های توسعه‌ای شهرستان و با هدف افزایش خط ریل راه آهن، تخریب و کار تعریض آن آغاز شد.

وی افزود: با اجرای این پروژه،  یک خط ریل راه آهن برای انتقال مواد اولیه و محصولات کارخانه‌های تابع  شرکت فولاد زرند احداث شد که موجب کاهش بار ترافیکی راه آهن زرند و همچنین تسهیل در بارگیری و انتقال این مواد به سایر نقاط کشور خواهد شد.

خنجری میزان اعتبار این خط ریلی را بالغ بر ۸ هزار میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: در اول مهر هر سال با توجه به بازگشایی مدارس و همچنین فصل برداشت پسته بار ترافیکی برخی محورها چندین برابر می‌شود که همه تلاش ما این بود که این محور تا این زمان بازگشایی شود.

انتهای پیام/فارس