فرماندار زرند :

ارزش‌های دفاع مقدس باید به دانش‌آموزان آموخته شود

فرماندار زرند گفت: معلمان باید ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس را به دانش‌آموزان بیاموزند.

اخبار زرند : حبیب‌الله خنجری عصر امروز در همایش امر به معروف و نهی از منکر با تسلیت ایام ماه محرم و فرا رسیدن شهادت سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) اظهار داشت: قیام امام حسین (ع) زنده نگهداشتن ارزش‌های اسلامی همچون امر به معروف و نهی از منکر، وحدت امت اسلامی، اخلاق اسلامی و انسانی، زنده کردن معارف حق و از بین بردن بدعت‌ها بوده است.

وی خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم منکرات برطرف شود، باید سعی کنیم معروفات زیاد و فراگیر باشد، دین اسلام کامل‌ترین دین از سوی خداوند متعال است و مایه مباهات ماست که زیر پرچم چنین دینی زندگی می‌کنیم.

خنجری تاکید کرد: مسؤولان ادارات با وجود حجم کاری که با آن مواجه هستند، سعی کنند وظایف خود را به خوبی انجام دهند و در زمینه امر به معروف و نهی از منکر بیشتر وقت بگذارند و در اداره تحت امر خود به نحو احسن به کارهای ارباب رجوع رسیدگی کنند و کار آنها را با احساس مسؤولیت بیشتری به انجام رسانند که این خود نمونه بارزی از امر به معروف و نهی از منکر است.

وی افزود: نامگذاری هفته امر به معروف و نهی از منکر نشان از اهمیت و ضرورت این موضوع است و در این راستا مهمترین رسالت ما تبیین این اهداف است و در این بین معلمان وظیفه سنگین‌تری برعهده دارند، چرا که مسؤول هستند تا به دانش‌آموزان رسالت امام حسین (ع) و ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس را بیاموزند.

انتهای پیام/فارس