فرمانده بسیج ادارات زرند:

هدف مشترک تمامی شهدا پشتیبانی از ولایت فقیه بود.

در سومین روز از هفته دفاع مقدس یادواره شهدای کارمند شهرستان زرند برگزار شد.

اخبار زرند :  همزمان با سومین روز هفته بزرگداشت دفاع مقدس در فضائی آکنده از عطر شهیدان یادواره شهدای کارمند شهرستان زرند با حضور فرماندار و مسئولین اجرائی و جمع کثیری از بسیجیان و امت ولایتمدار وشهید پرور در محل سالن سینمای آزادی شهرداری زرند برگزار گردید .

این مراسم معنوی که با اجرای چندین برنامه فرهنگی ، هنری همراه بود ابتدا سروان پاسدار محسن یزدانی فرمانده بسیج ادارات زرند ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز دفاع مقدس با اشاره به جایگاه شهدا، اظهار کرد: برگزاری یادواره شهدا برای یادآوری رشادت، از خودگذشتگی و فداکاری شهدا انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس یکی از بهترین روشها و موثرترین راه هایی است ما میتوانیم به جامعه اسلامی برسیم .

وی افزود : بصیرت و آگاهی و طی کردن مسیر درست از شاخص های اصلی شهدا بود که امروز باید سرلوحه اقدامات مسئولان باشد چراکه شهداء با نثار جانشان امنیت را برای ما به ارمغان آوردند لذا الگوبرداری از سیره شهدا باید سرلوحه امور مسئولان و مردم قرار گیرد.

فرمانده بسیج ادارات شهرستان زرند در ادامه افزود : تمامی شهداء یک هدف مشترکی در وصیتنامه هایشان دنبال میکردند وآن سفارش اکید به حمایت و پشتیبانی از ولایت فقیه بود .

وی تصریح نمود همه ما باید پیرو امرولایت فقیه و از اوامر ولایت اطاعت کنیم ودر این راستا انقلابی ماندن و انقلابی فکر کردن و انقلابی عمل کردن را سرلوحه کار خویش قراردهیم .

در ادامه حجه الاسلام رضا ایزدی از طلاب حوزه علمیه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و تسلیت ایام محرم الحرام ماه حزن و اندوه طی سخنانی پیرامون نقش و جایگاه نظام اسلامی در جامعه امروز اظهار داشت : نظام اسلامی که در حال حاضر به دست ما رسیده نیاز به حفظ و صیانت از آرمانهای مقدس دارد چراکه این پدیده کم نظیر نظام اسلامی در این تاریخ تقریباً طولانی قربت شیعه یک غنیمت بسیار عظیمی است برای نسل حاضر است .

وی از حوزه های علمیه ، مراجع عظام و تقلید ، بزرگان دینی و مجلس خبرگان که عصاره اجتهاد حوزه هست بعنوان اولین گروهی یاد نمود که باید برای نظام اسلامی آبروداری کنند .و از نیروهای مسلح کشور بعنوان دومین قشر جامعه نام برد که آبروی نظام بر روی دوش آنها سنگینی میکندو این گروه باید با عملکرد درست وبرخورد مناسب با مردم و اقدامات بهنگام در حفظ و صیانت از نظام اسلامی کوشا باشد .

حجه الاسلام رضا ایزدی با اشاره به قشر کارمند در نظام اسلامی اظهار داشت : کارمندان ، مسئولان وکارگزاران قوانین مصوب و ابلاغیه نظام اسلامی هستند که تمام سیستم اجرائی کشور در دست آنهاست ، چون در برابر چشم مردم هستند بایستی در جایگاهی که قرار دارند از نظام اسلامی صیانت وآبروداری نمایند همانطور شهداء پرچمدار و چراغ هدایت این نظام بودند و ما باید دنبال روی آنها باشیم .

وی برگزاری این یادواره عزت، اقتدار و امنیت امروز نظام اسلامی را مرهون خون شهدا دانست و گفت: ما هر چه داریم به برکت خون شهداء داریم و راه شهدای ما همان استقامت در برابر استکبار و نظام سلطه است.

شایان ذکر است در خاتمه این مراسم با عزاداری و نوحه سرائی یکی از مداحان اهل البیت عصمت و طهارت پایان پذیرفت.

انتهای پیام/
خبرنگار : اکبرابراهیمی زرندی